Windows 10 Pro Satın Al

 Windows 10 Pro Satın Al

Evlerde kullanılan Windows Home işletim sisteminden sonra özellikleri ile işyerleri açısından fayda sağlayan Windows 10 Pro satın al işlemi yaptığınız andan itibaren avantajlarını elde etmiş oluyorsunuz. İşyerlerinde kullanımlarda kullanıcı dostu olan bu program ile tüm bilgisayarlar ve cihazlar arasında program entegrasyonu sağlanıyor.

Bilgisayarlarında mevcut bulunan 8.1 ya da 7 sürümü olanlar ücretsiz bir şekilde Windows 10 Pro sistemine geçiş yapabiliyor. Windows 10 Pro, sistemsel özelliklerinde ayrıcalıklar sayesinde birçok ilke de imza atmış durumda. İşletme sahiplerinin mutlaka alması gereken işletim sistemlerinden bir tanesi olma yetkinliğini de taşıyor.

Windows 10 Pro’ da Bulunan Özellikler

Diğer versiyonlara göre Windows 10 lisans satın al işlemlerini başarı ile tamamlayanlar için Pro’ ya ait özellikleri şu şekilde sıralayabiliriz. Bu sıralamada en dikkat çeken detay ise mobil cihaz yönetimi olarak bildiğimiz MDM alternatifinin bulunması. Bu sayede bulut yönetimine de kolaylıkla geçiş sağlamış olursunuz. Windows işletim sistemine bağlı olan kullanıcılar arasında eşleştirme sağlayarak server görevi görür.

Ağ ilkelerini tanımlama şansı da sunar. Cihazlarında Windows işletim sistemi kullananlar EMS yani Enterprise State Roaming deneyimlerini yaşatır. Uygulamaların hepsi toplu olarak bulabilme imkânını da sunar. Grup özellikleri içerisinde de ağ kaynaklarına erişebilirlik açısından Pro her zaman ön plandadır. Parola karmaşıklığı yaratarak güvenlik kademelerini en üst seviyeye çıkarır.

Windows Yazılımı ile Bilgisayar Almak İsteyenler

Piyasada özellikle işletmeler tarafından tercih edilen Windows 10 satın al yapanlar, iki farklı yazılımı unutmadan bilgisayar almalıdır. Seçimlerinize ve gereksinimlerinize göre doğru bir işletim sistemi ile tüm ihtiyaçlarınıza çözüm bulabilirsiniz. Ev kullanımları için Windows 10 Home yeterli iken özellikle uygulamaların ortak kullanımına özel olarak Windows 10 Pro sistemi tavsiye edilir.

Karşılaştırma yapıldığında Pro genellikle işyerlerinde ve kurumsalar tarafından bağlantı ve entegrasyon nedeni ile tercih edilir. Home ise ev kullanımına ve oyun oynayan kullanıcılara yönelik olarak tavsiye ediliyor. Windows işletim sistemleri kullanım kolaylıkları açısından özellikleri birbirine benzer olarak gözükse de işlevsellik olarak Pro sürümünü bir canavar olarak tabir edebiliriz.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın