Yazı İçi Başlık Üstü Reklam Alanı

Köpek Kuaför Ücretleri

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
 Köpek Kuaför Ücretleri
Yazı İçi Makale Üstü Reklam Alanı

Köpek kuaförü evcil hayvanlarımız için özel olarak kurulmuş olan bakım merkezleridir. Evimizde baktığımız kedi, köpek, kuş gibi evcil hayvanlar tıpkı bizler gibi kişisel bakıma ihtiyaç duyarlar.

Özellikle köpeklerin belirli aralıklarla tıraş edilmeleri ve banyo yaptırılmaları gerekir. Fakat köpek cinsi genellikle suda korktuğu için evde banyo yaptırmak oldukça zordur. Bu sebeple eğitimli uzman kişiler tarafından hizmet aldığınız evcil hayvan kuaförleri hayatımızı oldukça kolaylaştırır ve can dostlarımızın sağlıklı gelişmesine yardımcı olurlar.

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

Evcil hayvanınız için hangi hizmeti alacağınıza bağlı olarak kuaför fiyatları değişiklik gösterir. Bir evcil hayvan kuaföründe alabileceğiniz hizmetler şunlardır:

  • Tırnak kesimi
  • Banyo
  • Makas tıraşı
  • Makine tıraşı
  • Kulak ve göz temizliği
  • Tarama

Belirli aralıklarla evcil hayvanınıza gereken bakımı yaptırdığınızda evdeki ortamın da daha steril olduğunu fark edersiniz. Yapılan her bakım hayvanları asla rahatsız etmeyecek şekilde özenle gerçekleştirilir. Pet kuaför olan kişi sertifika sahibi ve uzman olduğu için evcil hayvanınıza nasıl yaklaşması gerektiğini bilir. Örneğin banyo işlemi sırasında onu korkutmayacak şekilde titizlikle yaklaşır.

Köpek Kuaförü Cadde

Evcil hayvan kuaförleri son yıllarda oldukça popüler olmaya başlamıştır. Ülkemizin her yerinde olduğu gibi İstanbul Anadolu Yakası da birçok firmaya sahiptir. Kuaförünüzü seçerken dikkat etmeniz gereken husus referanslarının iyi olmasıdır.

Evcil hayvanlarımızı emanet edeceğimiz insanları iyi tanımak önemlidir. Kadıköy köpek kuaförü için arama yaparken internetten de faydalanabilirsiniz.

Yalnızca hasta olduklarında değil bakıma ihtiyaçları olduğunda da hayvanlarımızı veterinere götürebiliriz. Eğer kuaföre gitmeyi düşünüyorsak öncelikle evcil hayvanımızın herhangi bir deri alerjisi var mı bunu kontrol ettirmemiz gerekir. Çünkü özellikle küçük cins ve kısa tüylü köpeklerde tıraş makinesi kullanılır ve bu makine kullanımı için alerjisi olmaması şarttır.

Uzun tüylü köpekler için genellikle makas tıraşı kullanılır ve tüyleri kısaltılır. Böylece evde tüy dökme sorunu da ortadan kalkar. Aynı zamanda eğer köpeklerin tüyleri gereğinden fazla uzarsa keçelenme yapabilir ve bu keçelenme ileride yaralara sebep olabilir. Kişisel bakım evcil hayvanlarımızın sağlıklı olması ve iyi olmaları için gerekli olan bir hizmettir.

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yazı İçi Benzer Yazı Altı Reklam Alanı
Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın