Yazı İçi Başlık Üstü Reklam Alanı

Klima Montajında Doğru Servis Tercih Edilmeli

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
 Klima Montajında Doğru Servis Tercih Edilmeli
Yazı İçi Makale Üstü Reklam Alanı

Özellikle yaz aylarında satışlarında artış olan klimaların bu artışla beraber klima servisi ve montaj işlemleri de artmakta. Onlarca marka ve modelin olduğu klima dünyasında doğru klima nasıl tercih edilir ve doğru klima servisi nasıl bulunur, sizlere anlatmaya çalışacağız.

Hem ofislerde hem de evlerde hayatımızın ayrılmaz bir parçası haline gelen klimaların satış rakamlarının her geçen yıl artmasıyla beraber piyasaya yeni markalar çıkmaya başladı. Tüketici onlarca marka arasından doğru tercihi nasıl yapacağını bilemezken, uzmanlar özellikle bilinen ve servis ağı geniş olan klima markalarının tercih edilmesi yönünde tüketicileri uyarıyor.

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

Pandeminin etkisiyle evlerin de artık birer ofis haline gelmesi nedeniyle ev tipi klimaların satışında artış olduğunu dile getiren uzmanlar, tüketicileri özellikle klima servisi noktasında uyardı.

Tüketicinin ilgisinin artmasıyla paralel artan internet klima servisleri yeni klima alanları hedef aldı. Klima montajı, klima servisi gibi kelimelere reklamlar vererek tüketiciyi web sitelerine yönlendiren dolandırıcılar tüketicilerden ön ödeme alarak adreslerine gitmeyip mağdur ediyorlar. Bu tarzda çok sayıda şikayet olduğu dile getirilirken, bir de kendilerine resmi servis görünümü verip, web siteleri oluşturup, Google üzerinden reklamlar verip tüketiciye ulaşan sahte servisler, yanlış montaj, klimalara orijinal olmayan parçalar takarak tüketiciyi mağdur ediyor.

Bu tarz yaşadıkları sorunları tüketici hakem heyetlerine ve markalara ileten tüketiciler vatandaşları bu tarz numaralara gelmemeleri noktasında uyardı.

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yazı İçi Benzer Yazı Altı Reklam Alanı
Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın