Ferhat Şaşkın Kimdir ?

 Ferhat Şaşkın Kimdir ?

Son yıllarda rol aldığı filmlerle adından söz ettirmeyi başaran Ferhat Şaşkın internetin en çok arananları arasına girmeyi başardı. Ferhat Şaşkın Kimdir, kaç yaşındadır ve nerelidir sorularına yanıt bulabileceğiniz haberimizin detayına yazının devamından ulaşabilirsiniz.

Kariyerine tiyatro oyunlarıyla başlayan Ferhat Şaşkın 2000 yılında Şanlıurfa’da doğdu. 6 kişilik bir aileye mensup olan Şaşkın, Şanlıurfa Şehir Tiyatroları’nda çok sayıda oyunda sahne aldı. Sosyal medya hesaplarını da aktif olarak kullanan Şaşkın, hem Twitter, hem de Instagram’da binlerce takipçiye ulaştı. 2010 yılından beri Twitter, 2014 yılından beri ise aktif olarak Instagram kullanan Şaşkın, 10 yılı aşan sosyal medya geçmişiyle de takipçilerine komedi ağırlıklı içerikler paylaşmaya devam etmekte.

300’e yakın dizi ve filmde rol alan Şaşkın, 2007 yılından bu yana Şanlıurfa Şehir Tiyatrosu, Doğaçlama tiyatro, okulların tiyatro oyunlarında sahne aldı. Şu an Kütahya’da yaşayan Şaşkın, Noviembre adlı özel tiyatro topluluğunda doğaçlama tiyatro gösterileri yapmaya devam etmekte.

Ferhat Şaşkın’ın sosyal medya hesaplarına, IMDB profiline ve web sitesine aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.

https://ferhatsaskin.com.tr/
https://twitter.com/ferhatsaskin
https://www.instagram.com/sergiocheer/
https://www.imdb.com/name/nm12754937/?ref_=nv_sr_srsg_0

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın