Yazı İçi Başlık Üstü Reklam Alanı

Tuşba'da "Geçerken" dergisi tahlil ediliyor

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
Van Tuşba İlçe Müftülüğü Gençlik Koordinatörlüğü tarafından “Geçerken” dergisinin tanıtımı ve tahlili yapıldı.
 Tuşba'da "Geçerken" dergisi tahlil ediliyor
Yazı İçi Makale Üstü Reklam Alanı

Tuşba İlçe Müftülüğü Gençlik Koordinatörlüğünce, ortaokul, lise ve üniversite gençlerine Diyanet İşleri Başkanlığı’nın yeni yayınladığı “Geçerkendergisinin tahlili ve tanıtımı yapıldı.

İlçe Müftülüğü tarafından “Geçerken” dergisi “Gençliğe Değer Projesi” kapsamında her ay farklı günlerde tahlil ediliyor.

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

Derginin gençler üzerinde olumlu etkiler bıraktığını belirten İlçe Gençlik Koordinatörü Tuba Akkuş, “Hepimiz bu dünyadan sadece bir kere geçiyoruz. İnsan gençliğini hangi yolda harcarsa, sonunda onun semeresini alır. Ben de bu bilinçle, gençlerimize gençliklerinin kıymetini bilme, geçirdikleri zamanı nasıl ve ne şekilde geçirmeleri gerektiğini Kur’an ve sünnet ışığında anlatmaya çalışıyorum. Bu anlamda ‘Geçerken’ dergisi gençlere hitap etme konusunda yardımcı oldu. Derginin içeriği o kadar zengin ve güzel ki gençlerde çok güzel izler bırakıyor. Öğrencilerim her ay diğer bir ayın dergisinin tahlil günlerini heyecanla bekliyor. İlk dergiyi tanıttığımda gençlerin çoğu beğenilerini ifade ettiler. Dergi çalışmasında emeği geçen tüm hocalarımıza gençler adına teşekkür edemiyorum.” dedi.

İlçe Müftüsü Sebahattin Kesti, “Gençliğe Değer Projesi” kapsamında faaliyetlerine devam edeceklerini belirterek, çalışmalara katkı sağlayan din görevlilerine ve Diyanet İşleri Başkanlığı Yayınlarına teşekkür etti.

Kaynak: Diyanet Haber

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yazı İçi Benzer Yazı Altı Reklam Alanı
Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın