Yazı İçi Başlık Üstü Reklam Alanı

Kur'an kursu öğreticilerinden annelere ziyaret

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
Van Tuşba İlçe Müftülüğü bünyesinde görev yapan Kur'an kursu öğreticileri ve din görevlileri, “Anneler Günü” dolayısıyla yaşlı ve kimsesizleri ziyaret ederek Anneler Günü'nü kutladı.
 Kur'an kursu öğreticilerinden annelere ziyaret
Yazı İçi Makale Üstü Reklam Alanı

Tuşba İlçe Müftülüğüne bağlı Hacı Ali Camii İmam Hatibi Ömer Akdoğan, “Anneler Günü” münasebetiyle görev yaptığı mahalledeki yaşlı ve kimsesiz anneleri evlerinde ziyaret etti.

Maske, mesafe ve temizlik kuralına uygün şekilde gerçekleştirilen ziyarette annelere gül takdim eden Akdoğan, annelerin hayır dualarını talep etti.

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

“Cennetin annelerin ayakları altında olduğunu” hatırlatan Akdoğan, “Salgından dolayı en çok sıkıntı çeken ve evde kalmak zorunda olan anne ve babalarımız oldu. Biz de bir nebze onları sevindirmek için çevremizde bulunan anneleri ziyaret ederek Anneler Günü’nü kutladık. Bol bol hayır dua aldık. Tüm annelerimizin Anneler Günü’nü kutluyorum.” dedi.

Kur’an Kursu Öğreticisi Emine Yılmaz ise Van İl Müftü Yardımcısı Melike Seyitoğlu Özkan ile birlikte şehit annelerini ziyaret etti. 

Annelerle hasbihal edilerek çeşitli hediyeler takdim eden Müftü Yardımcısı Özkan, “Allah’ın ‘Rahman’ ve ‘Rahim’ isimleri tüm mahlukat içerisinde en çok anneler üzerinde tecelli etmektedir. Allah katında da toplum olarak bizler için de anneler özel bir yere sahiptir, onlar hep gönlümüzün en güzel yerindeler. Tüm annelerimizin Anneler Günü’nü kutluyorum. Hepsine sağlıklı, hayırlı ömürler diliyorum.” diye konuştu.

Kaynak: Diyanet Haber

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yazı İçi Benzer Yazı Altı Reklam Alanı
Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın