Gençlik için el ele verdiler

Van İpekyolu İlçe Müftülüğü Gençlik Koordinatörlüğü, gençlik hizmetlerine ivme kazandırmak amacıyla bazı kurum ve kuruluşlarla istişare toplantıları gerçekleştirdi.
 Gençlik için el ele verdiler

İpekyolu İlçe Müftülüğü Gençlik Koordinatörlüğü, gençlik hizmetlerine ivme kazandırmak amacıyla istişare toplantıları düzenledi.

“Gençlerin milli ve manevi değerlerine bağlı, ahlaklı ve vatansever bireyler olarak yetişmesine katkı sağlamak” için düzenlenen toplantılar kapsamında okullar, gençlik merkezleri ve iş yerleri ziyaret edildi.

Van Yüzüncü Yıl Üniversitesinde yeni açılan Genç Ofisleri’ni gezerek çalışmalar hakkında istişarelerde bulunan gençlik koordinatörleri, ziyaretlerde Diyanet İşleri Başkanlığı ve Türkiye Diyanet Vakfı yayınlarını hediye ettiler.

Öte yandan İpekyolu Gençlik Merkezi tarafından gençlere yönelik Van Gölü’nde tekne turu düzenlendi.

Koronavirüs tedbirlerine riayet edilerek düzenlenen etkinlikte gençlere Diyanet İşleri Başkanlığı yayınlarından çıkan kitaplar hediye edildi.

Gençlik çalışmaları kapsamında daha fazla gence ulaşmak için gayret ettiklerini belirten İlçe Müftüsü Şehmus Bayler, gençlik koordinatörlerine çalışmaları dolayısıyla teşekkür etti.

Kaynak: Diyanet Haber

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın