Yazı İçi Başlık Üstü Reklam Alanı

Reşadiye'de minik kalpler, Filistin için attı

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
Tokat Reşadiye İlçe Müftülüğüne bağlı 4-6 yaş Kur'an kursu öğrencileri, kumbaralarında biriktirdikleri harçlıkları Filistin'deki çocuklara bağışladı.
 Reşadiye'de minik kalpler, Filistin için attı
Yazı İçi Makale Üstü Reklam Alanı

Reşadiye İlçe Müftülüğüne bağlı 4-6 yaş Kur’an kursu öğrencileri, Türkiye Diyanet Vakfı (TDV) tarafından başlatılan “Filistin‘e Umut Ol” kampanyası kapsamında kumbaralarında biriktirdikleri harçlıklarını, hocaları eşliğinde Reşadiye İlçe Müftülüğüne getirdi.

Minik yürekler, kumbaralarını Filistinli çocuklara ulaştırılmak üzere İlçe Müftüsü Süleyman Erbek’e teslim etti.

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

Minik öğrencilere çeşitli hediyeler veren Müftü Erbek, “Minik kalpler adeta hayırda yarışıyor. Kendileri küçük ama yürekleri kocaman yavrularımız gösterdikleri yardım seferberliğiyle Türk milletinin 7’den 70’e hayır konusundakini hassasiyetini gösteriyor. Elhamdülillah komşusu açken tok yatmayan bir nesil yetişiyor. Minik Kur’an talebelerimiz kocaman yürekleri ve yaptıkları yardımlarla hepimizi etkiliyorlar. Bu yavrularımızın hassasiyeti devam ettiği sürece inşallah bu özelliğimizi de ilelebet korumuş olacağız. Öğrencilerimize, onlara yardımlaşma ve paylaşma hassasiyetini kazandıran velilerine, öğretmenlerine çok teşekkür ederim. Allah hepsinden ebeden razı olsun.” diye konuştu.

Kaynak: Diyanet Haber

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yazı İçi Benzer Yazı Altı Reklam Alanı
Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın