Yazı İçi Başlık Üstü Reklam Alanı

Müftülüğün sigarayla mücadelesi sosyal medyada gündem oldu

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
Manisa İl Müftülüğü ile Yeşilay Manisa Şubesi iş birliğinde; "Bu Ramazan Sigarayı Bırakıyorum, Hayatıma Yeni Bir Başlangıç Yapıyorum" sloganıyla başlatılan sigarayı bırakma kampanyasına, sosyal medyadan destek yağıyor.
 Müftülüğün sigarayla mücadelesi sosyal medyada gündem oldu
Yazı İçi Makale Üstü Reklam Alanı

Manisa İl Müftülüğü ile Yeşilay Manisa Şubesi iş birliğinde, Bu Ramazan Sigarayı Bırakıyorum, Hayatıma Yeni Bir Başlangıç Yapıyorum sloganıyla sigarayı bırakma kampanyası başlatıldı.

Sosyal medyada #SigarayıBırakıyorum etiketiyle büyük ilgi gören ve kısa sürede on binlerce etkileşim alan kampanyaya, Türkiye’nin dört bir yanından destek yağdı.

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

İl ve ilçe müftülüklerinin de destek verdiği #SigarayıBırakıyorum etiketli kampanya; “Bu Ramazan Sigarayı Bırakıyorum, Hayatıma Yeni Bir Başlangıç Yapıyorum”, “Hayatınız Duman Olmasın”, “Gençliğin Enerjisini Bağımlılıklar Bitirmesin” gibi sloganlarla kısa sürede paylaşım rekoru kırarak Twitter Türkiye gündemine girdi.

Diyanet İşleri Başkanlığı rehberliğinde 81 il ve ilçe müftülükleri koordinesinde oluşturulan “Bağımlılıkla Mücadele Koordinatörlükleri”, Manisa İl Müftülüğü ile Yeşilay Manisa Şubesi iş birliğinde başlatılan kampanyaya destek olmaya devam ediyor. 

Sadece ülkemizde bir günde 300’ü aşkın, dünyada bir günde 20 bini aşkın kişiyi öldüren sigara virüsüyle topyekün ne zaman mücadele edeceğiz?
Sigara kullanan herkese sigarayı bırakma çağrısında bulunuyorum.@DIBAliErbas #SigarasızRamazan #SigarasızManisa #SigarayıBırakıyorum pic.twitter.com/ArPFMpM6aG

— Manisa İl Müftülüğü

Kaynak: Diyanet Haber

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yazı İçi Benzer Yazı Altı Reklam Alanı
Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın