Yazı İçi Başlık Üstü Reklam Alanı

TDV Uluslararası burs başvuruları başlıyor

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
Türkiye Diyanet Vakfı (TDV) uluslararası burs programlarına başvurular 1 Şubat’ta başlayacak.
 TDV Uluslararası burs başvuruları başlıyor
Yazı İçi Makale Üstü Reklam Alanı

Türkiye Diyanet Vakfının Uluslararası Burs Programları arasında yer alan “Uluslararası Anadolu İmam Hatip Lisesi” ve “Uluslararası İlahiyat Lisans Programı” kapsamında Türkiye’de eğitim görmek isteyen öğrenciler 1 Şubat’tan itibaren başvuruda bulunabilecek.

Milli Eğitim Bakanlığı, Diyanet İşleri Başkanlığı ve Türkiye Diyanet Vakfı ile Türkiye’deki ilahiyat fakülteleri işbirliğinde yürütülen program kapsamında Türkiye’deki Uluslararası Anadolu İmam Hatip Liseleri ve İlahiyat Fakülteleri’ne 2021-

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

2022 eğitim-öğretim döneminde yurtdışından öğrenci kabul edilecek.

Uluslararası öğrencilerin başvuruları 01 Şubat – 15 Mart 2021 tarihleri arasında alınacak.

Başvurular, çevrimiçi olarak https://diyanetburslari.tdv.org adresinden alınacak. Öğrenciler başvuru süreci ile ilgili tüm detayları yine aynı adreste bulabilecek.

Türkiye Diyanet Vakfı burslusu olarak halen lise, lisans ve lisansüstü düzeylerde 101 farklı ülkeden toplam 2.588 öğrenci eğitim hayatına devam ediyor.

Türkiye Diyanet Vakfı tarafından yürütülen uluslararası burs programlarından bugüne kadar 8.931 öğrenci mezun olarak ülkelerine döndü. Bu öğrenciler Türkiye’nin gönüllü tanıtım elçileri olmaktadır.

BAŞVURU YAPMAK İÇİN TIKLAYINIZ…

Kaynak: Diyanet Haber

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yazı İçi Benzer Yazı Altı Reklam Alanı
Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın