Yazı İçi Başlık Üstü Reklam Alanı

TDV' den çevrimiçi yarıyıl kampı

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
Türkiye Diyanet Vakfı burs desteği sağladığı öğrencilerin kişisel ve mesleki gelişimlerine katkı sunmak, akademik başarı durumlarını desteklemek amacıyla her yıl düzenlediği yarıyıl kampını salgın nedeniyle online olarak gerçekleştirecek.
 TDV' den çevrimiçi yarıyıl kampı
Yazı İçi Makale Üstü Reklam Alanı

Türkiye Diyanet Vakfı tarafından yürütülen eğitim programları kapsamında yurt dışından gelerek Türkiye’de eğitim gören öğrenciler ve yurt içindeki programlarında yer alan öğrencileri bir araya getiren yarıyıl kampları, 06 – 20 Şubat 2021 tarihleri arasında çevrimiçi olarak yapılacak.

Her yıl düzenlenen yarıyıl kamplarına 102 farklı ülkeden Diyanet Bursları kapsamında İlahiyat Akademi, Özel Destek Akademi, Uluslararası İlahiyat, Uluslararası Konuk Öğrenci Programlarında eğitim gören 1109’u kız, 619’u erkek olmak üzere 30 farklı ilden toplam 1800 öğrenci katılacak.

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

Gerçekleştirilen kamplar çerçevesinde alanında uzman eğitimciler tarafından eğitimler, çeşitli konferans, söyleşi ve etkinlikler gerçekleştirilecek.

Diyanet İşleri Başkanlığı, Müftülükler ve İlahiyat Fakülteleri koordinasyonuyla yürütülen burs programları kapsamında dönem boyunca fakültede gördükleri derslere ilave olarak Arapça ve Temel İslami İlimler dersleri alan öğrenciler, yarıyıl kamplarıyla gördükleri dersleri pekiştirme fırsatı bulacak.

Kaynak: Diyanet Haber

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yazı İçi Benzer Yazı Altı Reklam Alanı
Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın