Yazı İçi Başlık Üstü Reklam Alanı

Vali en çok kitap okuyan Kur'an kursu öğreticisini ödüllendirdi

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
Şırnak Valisi Ali Hamza Pehlivan, "Kütüphaneler Haftası" münasebetiyle İl Halk Kütüphanesi'nden en çok kitap alan ve okuyan Mevlana Kur'an Kursu Öğreticisi Meral Asil'i ödüllendirdi.
 Vali en çok kitap okuyan Kur'an kursu öğreticisini ödüllendirdi
Yazı İçi Makale Üstü Reklam Alanı

Şırnak Valiliği, “Kütüphaneler Haftası” münasebetiyle, 2020-2021 yıllarında İl Halk Kütüphanesi kayıtlarına göre en çok kitap okuyan vatandaşları düzenlenen törenle ödüllendirdi.

Bu kapsamda çocuklar, gençler ve yetişkinler olmak üzere üç kategoride yapılan değerlendirme sonucunda, Mevlana Kur’an Kursu Öğreticisi Meral Asil dereceye girerek ödül almaya hak kazandı.

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

Ödülünü Vali Ali Hamza Pehlivan’ın elinden alan Kur’an Kursu Öğreticisi Asil, “Kütüphaneye çocuğumla beraber üye olmuştum. Düzenli olarak kitap alıp okuyorduk. Valilik‘ten aranıp durumu öğrenince çok şaşırdım ve mutlu oldum. Kitap okuduğumuz için Valiliğimiz tarafından ödüllendirilmek gerçekten çok farklı bir duygu. Biz ilk emri ‘Oku!’ olan bir dinin mensuplarıyız. Beşikten mezara kadar ilim öğrenen bir kültürün fertleriyiz. Her zaman okumalıyız ve okuduklarımızla da amel etmeliyiz.” dedi.

Kaynak: Diyanet Haber

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yazı İçi Benzer Yazı Altı Reklam Alanı
Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın