Yazı İçi Başlık Üstü Reklam Alanı

Müftü Tolan’a veda

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
Şanlıurfa İl Müftülüğüne atanan Şırnak İl Müftüsü Ramazan Tolan için "Veda Programı" düzenlendi.
 Müftü Tolan’a veda
Yazı İçi Makale Üstü Reklam Alanı

Cumhurbaşkanlığı kararnamesi ile Şanlıurfa İl Müftülüğüne atanan Şırnak İl Müftüsü Ramazan Tolan, personelle vedalaştı.

8 Aralık 2016 tarihinden beri Şırnak İl Müftüsü olarak görev yapan Tolan onuruna, İl Müftülüğü ve ilçe müftülükleri personelinin katılımıyla “Veda Programı” düzenlendi.

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

Şehit Güvenlik Korucusu Abdurrahman Avcı Camii’nde Müftülük personeli ve din görevlileri ile bir araya gelen İl Müftüsü Tolan, 4 buçuk yıldır görev yaptığı Şırnak’ta ilçelere ve en ücra köylere kadar gittiğini belirterek buradaki insanlarla gönül bağı kurduğunu ve bölge insanının çok misafirperver olduğunu dile getirdi.

Müftü Tolan, “Devletimiz, Valiliğimiz ve hayırsever vatandaşlarımızın destekleri ile camiler ve Kur’an kursları yaptık. Kur’an kursları her yaştan vatandaşın dini bilgiye ulaşması, hafızlık yapması, Arapça eğitimi alması ve sahih dini bilgiye ulaşabilmesi açısından çok önemlidir.” dedi. 

Şırnak’ta Diyanet İşleri Başkanlığı personeline büyük işler düştüğünün altını çizen Tolan, vatandaşın sahih ve doğru dini bilgiye Diyanet İşleri Başkanlığı vasıtasıyla ulaşması noktasında Diyanet TV ve Diyanet radyolarının önemini hatırlattı.

Program, hediye takdimi ve hatıra fotoğrafının çekilmesiyle son buldu.

Öte yandan Müftü Tolan veda ziyaretleri kapsamında Şırnak Valisi Ali Hamza Pehlivan, Belediye Başkanı Mehmet Yarka ve daire amirleriyle de bir araya geldi.

Kaynak: Diyanet Haber

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yazı İçi Benzer Yazı Altı Reklam Alanı
Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın