Yazı İçi Başlık Üstü Reklam Alanı

Siirt İl Müftüsü Kapıcıoğlu kurban vekaletini TDV’ye verdi

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
Siirt İl Müftüsü ve Türkiye Diyanet Vakfı Siirt Şubesi Başkanı Vehap Kapıcıoğlu, kurban vekaletini Türkiye Diyanet Vakfına verdi.
 Siirt İl Müftüsü Kapıcıoğlu kurban vekaletini TDV’ye verdi
Yazı İçi Makale Üstü Reklam Alanı

Diyanet İşleri Başkanlığı ve Türkiye Diyanet Vakfı (TDV) iş birliğinde, “Kurbanını Paylaş Kardeşinle Yakınlaş” sloganıyla sürdürülen 2021 Yılı Vekaletle Kurban Organizasyonu’na önceki yıllarda olduğu gibi bu sene de toplumun tüm kesimlerinden destek gelmeye devam ediyor.

Bu kapsamda Siirt İl Müftüsü Vehap Kapıcıoğlu kurban vekaletini, ihtiyaç sahiplerine ulaştırmak üzere Türkiye Diyanet Vvakfına (TDV) verdi.

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

TDV Siirt Şubesine ilk kurban vekaletini veren Müftü Kapıcıoğlu, “Diyanet İşleri Başkanlığı ve Türkiye Diyanet Vakfı iş birliği ile yıllardan beri yurt içinde ve yurt dışında vekalet yoluyla kurban kesim kampanyası düzenleniyor. Bu yılda ‘Kurbanını Paylaş Kardeşinle Yakınlaş’ sloganıyla vekalet yoluyla kurban kampanyası başlatıldı. Vakfımıza emanet edilen kurbanlar, İslami usullere uygun şekilde kesilerek ülkemizdeki ihtiyaç sahiplerinin yanı sıra dünyanın dört bir yanında ihtiyaç sahiplerine ulaştırılıyor.” dedi.

Kapıcıoğlu’nun vekaletini Türkiye Diyanet Vakfı adına kabul eden TDV Siirt Şube Yöneticisi teşekkür ederek bağış makbuzunu takdim etti.
 

Kaynak: Diyanet Haber

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yazı İçi Benzer Yazı Altı Reklam Alanı
Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın