Yazı İçi Başlık Üstü Reklam Alanı

Kardeşim üşümesin

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
Türkiye Diyanet Vakfı Kadın Aile ve Gençlik Hizmetleri Müdürlüğünce sürdürülen “İlmek İlmek İyilik’’ projesi kapsamında, Sakarya İl Müftülüğü ve Türkiye Diyanet Vakfı Sakarya Şubesi iş birliğinde hazırlanan kışlık kıyafetler, Bingöl’deki çocuklara hediye edilmek üzere yola çıktı.
 Kardeşim üşümesin
Yazı İçi Makale Üstü Reklam Alanı

Türkiye Diyanet Vakfı Kadın Aile ve Gençlik Hizmetleri Müdürlüğünce ihtiyaç sahibi ailelere destek olmak için başlatılan “İlmek İlmek İyilik” projesi ülke genelinde devam ediyor.

Proje kapsamında il ve ilçe müftülüklerince temin edilen kışlık giyim malzemeleri, ihtiyaç sahibi ailelere hediye ediliyor.

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

Bu kapsamda Sakarya İl Müftülüğü ile Türkiye Diyanet Vakfı Sakarya Şubesi iş birliğinde hazırlanan kışlık kıyafetler, Bingöl’deki çocuklara hediye edilmek üzere yola çıktı.

“Kardeşim Üşümesin”

Sakarya İl Müftülüğü Aile ve Dini Rehberlik Bürosu ile Türkiye Diyanet Vakfı Sakarya Şubesi Kadın Kolları koordinesinde gençler ve ev hanımlarından oluşan gönüllüler tarafından atkı, bere ve eldiven örüldü.

“Kardeşim Üşümesin” sloganıyla yürütülen projeye, Sakarya İl ve ilçe müftülüklerinden de destek geldi.

Gönüllüler tarafından el emeği göz nuru ile örülen kışlık giyim malzemeleri, Sakarya İl Müftüsü Hasan Başiş’in duası ile Bingöl’e uğurlandı.

Uğurlama törenine İl Müftüsü Hasan Başiş, İl Müftü yardımcıları, ilçe müftüleri, ADRB ve gençlik koordinatörleri ile TDV gönüllüleri katıldı.

Kaynak: Diyanet Haber

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yazı İçi Benzer Yazı Altı Reklam Alanı
Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın