Yazı İçi Başlık Üstü Reklam Alanı

Gençlik Koordinatörlüğünden ‘İyilik’ hareketi

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
Türkiye Diyanet Vakfı tarafından Suriye’nin İdlib kentinde savaş mağduru aileler için “Bir İyilik, Sıcak Bir Yuva” temasıyla inşa edilen İyilik Konutları’na, Sakarya Müftülüğü Gençlik Koordinatörlüğü, din görevlileri ve hayırseverler 6 konut bedeli bağışta bulundu.
 Gençlik Koordinatörlüğünden ‘İyilik’ hareketi
Yazı İçi Makale Üstü Reklam Alanı

Suriye’de iç savaşın başladığı 2011 yılından bu yana mazlum ve mağdur Suriye halkının yanında yer alan Türkiye Diyanet Vakfının; “Bir İyilik, Sıcak Bir Yuva” sloganıyla başlattığı İyilik Konutları’na toplumun tüm kesimlerinden destek gelmeye devam ediyor.

Türkiye Diyanet Vakfı Sakarya Şubesi ile Sakarya Müftülüğü Gençlik Koordinatörlüğü iş birliğinde yürütülen çalışma kapsamında hayırseverler, gençler ve din görevlilerinden toplanan 6 iyilik konutu bedeli, İl Müftü yardımcısı Dr. Ravza Cihan ve Gençlik Koordinatörü Uzman Vaiz Hatice Meraklı tarafından Sakarya İl Müftüsü Hasan Başiş’e teslim edildi.

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

Türkiye Diyanet Vakfının insanlık dramının yaşanmaya başladığı günden itibaren İdlib’li mazlumların yanında olduğunu belirten Müftü Başiş, “Müftülüğümüz her alanda olduğu gibi iyilik alanında da çalışmalarına devam edecek ve kardeşlerinin elini bırakmayacaktır. Bu konuda bize destek sağlayan din görevlilerimize, cami cemaatimize ve özellikle gençlerimize teşekkür ediyorum.” dedi.

Kaynak: Diyanet Haber

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yazı İçi Benzer Yazı Altı Reklam Alanı
Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın