Yazı İçi Başlık Üstü Reklam Alanı

Tarsus’ta bayram sevinci paylaşıldı

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
Mersin Tarsus İlçe Müftülüğü ve Türkiye Diyanet Vakfı Tarsus Şubesi, hayırseverlerin fitre, fidye ve zekâtlarından oluşan emanetleri Ramazan bayramı öncesinde ihtiyaç sahibi ailelere ulaştırdı.
 Tarsus’ta bayram sevinci paylaşıldı
Yazı İçi Makale Üstü Reklam Alanı

Mersin Tarsus İlçe Müftülüğü ve Türkiye Diyanet Vakfı Tarsus Şubesi tarafından “Vakit Türkiye İçin İyilik Vakti: Beklenen Sensin” sloganıyla yürütülen kampanya kapsamında Ramazan bayramı öncesinde ihtiyaç sahiplere ayni ve nakdi yardım ulaştırıldı.

Hayırseverler tarafından emanet edilen fitre, fidye ve zekât gibi bağışlar, din görevlileri tarafından daha önceden köylerde tespit edilen ihtiyaç sahibi ailelere Ramazan bayramı öncesinde “Fitre-Zekât ve temel ihtiyaç malzemeleri” şeklinde teslim edildi.

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

Tarsus İlçe Müftüsü Ali Can, ilçedeki tüm ihtiyaç sahiplerine ulaşmak için tespitlerin devam ettiğini kaydederek, amaçlarının ilçedeki tüm muhtaçlara ulaşmak olduğunu söyledi. 

Vatandaşa ulaşılırken onları rencide etmekten uzak durduklarını belirten Müftü Can, ülkelerin ekonomisini ve toplumu maddi-manevi olumsuz etkileyen salgın sürecinde, dezavantajlı vatandaşların yanında yer almayı ve umut olabilmeyi hedeflediklerini aktardı. 

Müftü Ali Can, “Bütün bu çabalarımızın amacı, paylaşmaya ve şükretmeye en çok değer verdiğimiz bu ayda mübarek Ramazan bayramında insanlığın kimsesi olabilmek ve içtenlikle yaptıkları dualarda yer bularak Allah’ın rızasını kazanabilmektir.” dedi.

Kaynak: Diyanet Haber

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yazı İçi Benzer Yazı Altı Reklam Alanı
Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın