Yazı İçi Başlık Üstü Reklam Alanı

Salgın sürecini fırsata dönüştürdü, 7 ayda hafız oldu

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
Mersin Mezitli'de ailesiyle birlikte yaşayan Kamer Tit, koronavirüs sürecinde evde kaldığı günlerde Kur’an-ı Kerim'in tamamını ezberleyerek hafız oldu.
 Salgın sürecini fırsata dönüştürdü, 7 ayda hafız oldu
Yazı İçi Makale Üstü Reklam Alanı

Mersin Mezitli‘de ailesiyle birlikte yaşayan Kamer Tit, koronavirüs sürecinde evde kaldığı günlerde Kur’an-ı Kerim’in tamamını ezberleyerek hafız oldu.

Koronavirüs nedeniyle yüz yüze eğitimlere ara verildiği dönemde Mezitli İlçe Müftülüğü Merkez Kız Hafızlık Kur’an Kursu’nda hafızlık eğitimine başlayan Mezitli Anadolu İmam Hatip Ortaokulu 6. sınıf öğrencisi Kamer Tit, uzaktan eğitimle 7 ay gibi kısa bir sürede hafızlık eğitimini tamamlayarak mezun oldu.

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

Hafız Kamer Tit’in bu başarısı, Mezitli İlçe Müftülüğünce ödüllendirildi.

Kısa sürede hafızlığını tamamlayan Kamer Tit’i tebrik ederek ödül takdiminde bulunan İlçe Müftüsü Süleyman Şahin, “Öğrencimiz, Kovid-19 salgını sürecini bir fırsata dönüştürerek 7 ay gibi kısa bir sürede hafızlığını tamamladı. Azmin ve gayretin önünde hiçbir şeyin duramayacağını başarısıyla göstermiş oldu. Hafızlığını kısa sürede tamamladığı gibi uzun vadede korumasını temenni ediyor, hafız evladımızı, ailesini ve emeği geçen Kur’an Kursu Öğreticisi Emine Fansa Asar hocamızı tebrik ediyorum.” dedi.

Kaynak: Diyanet Haber

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yazı İçi Benzer Yazı Altı Reklam Alanı
Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın