Yazı İçi Başlık Üstü Reklam Alanı

Manisafer projesine tam not

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
Manisa İl Milli Eğitim Müdürlüğü Şehit Serdar Denizer İmam Hatip Ortaokulu ile Azerbaycan Gence 22 Sayılı Ortaokulu iş birliğinde yürütülen proje, yetkililerden tam not aldı.
 Manisafer projesine tam not
Yazı İçi Makale Üstü Reklam Alanı

Şehit Serdar Denizer İmam Hatip Ortaokulu ve Azerbaycan Gence 22 Sayılı Ortaokulu ortak proje gerçekleştirdi.

Proje kapsamında Şehit Serdar Denizer İmam Hatip Ortaokulu öğrencisi Habip Arvas ile Azerbaycan Gence 22 Sayılı Ortaokulu öğrencisi Mehriban Huseynova’nın birlikte hazırladığı “Manisafer eTwinning” projesi, internet güvenliği ve medya okuryazarlığı alanında yetkililerden tam not aldı.

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

eSafety Label (eGüvenlik Etiketi) Manisa Elçisi Habip Arvas, proje süresince veliler ile öğrenci ve öğretmenlere yönelik çalışmalarda, 21. yüzyıl yenilikçi eğitim anlayışına atıf yapan çalışmalarda bulunduklarını belirterek, bu süre zarfında internet güvenliği, medya okuryazarlığı, dezenformasyon ve siber zorbalık gibi güncel konuları işlediklerini aktardı. 

eSafety Label (eGüvenlik Etiketi) Türkiye Koordinatörü Turan Göre ise Manisafer projesiyle medya okuryazarlığı ve dezenformasyon konularında başarılı çalışmalar yapıldığını kaydetti. 

Türkiye Koordinatörü olarak projeyi takip ettiğini belirten Göre, bu proje ile veli, öğretmen ve öğrencilere yönelik yapılan internet güvenliğini esas alan çalışmaların kendi nezdinde çok önemli ve değerli olduğunu söyledi. 

Kaynak: Diyanet Haber

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yazı İçi Benzer Yazı Altı Reklam Alanı
Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın