Yazı İçi Başlık Üstü Reklam Alanı

İl birincileri belli oldu

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
Kütahya İl Müftülüğü, “2021 Yılı Camiler ve Din Görevlileri Haftası” etkinlikleri kapsamında “Hafızlık ve Kur’an-ı Kerim’i Güzel Okuma Yarışması” düzenledi.
 İl birincileri belli oldu
Yazı İçi Makale Üstü Reklam Alanı

Diyanet İşleri Başkanlığınca “2021 Yılı Camiler ve Din Görevlileri Haftası” etkinlikleri kapsamında görevlilerine yönelik düzenlenen “Hafızlık ve Kur’an-ı Kerim’i Güzel Okuma Yarışması” kapsamında il birincileri belli oluyor.

Kütahya İl Müftülüğünce gerçekleştirilen yarışmalarda İl birincileri belli oldu.

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

Merkez Emir Sultan Kur’an Kursu’nda koronavirüs tedbirleri eşliğinde gerçekleştirilen Hafızlık Yarışması’nda, komisyon üyelerinin değerlendirmeleri sonucunda hafızlık kategorisinde erkeklerde Merkez Yeşil Camii Uzman İmam Hatibi Hasan Oruç, kadınlarda ise Emet Cevizdere Şehitleri Kur’an Kursu Öğreticisi Esma Koç birinci oldu.

Kur’an-ı Kerim’i Güzel Okuma Yarışması’nda ise erkeklerde Simav Yemişli Köyü Aşağı Camii İmam Hatibi Serdar Zehiroğlu, kadınlarda ise Emet Günlüce Köyü Kur’an Kursu Öğreticisi Reyhan Bolat birinci oldu.

Yarışmada birinci olan din görevlileri, 23 Haziran 2021 tarihinde gerçekleştirilecek Bölge Finali’ne katılmaya hak kazandı.

Kaynak: Diyanet Haber

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yazı İçi Benzer Yazı Altı Reklam Alanı
Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın