Yazı İçi Başlık Üstü Reklam Alanı

Çocuklara kışlık kıyafet hediye edildi

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
Konya Karapınar İlçe Müftülüğü ile Türkiye Diyanet Vakfı Karapınar Şubesi iş birliğinde ihtiyaç sahibi çocuklara kışlık kıyafet yardımında bulunuldu.
 Çocuklara kışlık kıyafet hediye edildi
Yazı İçi Makale Üstü Reklam Alanı

Karapınar İlçe Müftülüğü ile TDV Karapınar Şubesi iş birliğinde,”Sevgi Bağlarını Örüyoruz” projesi kapsamında ihtiyaç sahibi çocuklara yönelik yardım seferberliği başlatıldı.

Kur’an kursu öğreticilerinin hayırsever vatandaşların desteği ile organize ettiği kampanya kapsamında hazırlanan kışlık kıyafetler, ihtiyaç sahibi çocuklara dağıtıldı.

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

Merkez Kız Kur’an Kursu Yöneticisi Nihal Sevinç, Karapınar halkının yoğun ilgisiyle karşılaştıklarını belirterek, “El emeği göz nuru ile örülen battaniye, bere, atkı, patik, çorap ve bebek yeleği gibi kışlık giyeceklerle bebek oyuncaklarından oluşan 200 adet paketi dağıtarak ihtiyaç sahibi ailelerin çetin kış şartlarında yanında olmak istedik.” dedi.

Kur’an Kursu Öğreticisi Sevinç, iyilik hareketine katkı sağlayan Karapınar Kaymakamlığı ile Karapınar Gençlik Merkezi Müdürlüğüne ve hayırsever vatandaşara teşekkür etti.

Kaynak: Diyanet Haber

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yazı İçi Benzer Yazı Altı Reklam Alanı
Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın