Yazı İçi Başlık Üstü Reklam Alanı

Biriz, beraberiz, kardeşiz

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
Kırıkkale İl Müftülüğü, Türkiye Diyanet Vakfı Kırıkkale Şubesi iş birliğinde ihtiyaç sahibi ailelere destek olmak amacıyla “Biriz, beraberiz, kardeşiz” adlı proje hazırladı.
 Biriz, beraberiz, kardeşiz
Yazı İçi Makale Üstü Reklam Alanı

Kırıkkale İl Müftülüğü ve Türkiye Diyanet Vakfı Kırıkkale Şubesi iş birliğinde ihtiyaç sahibi ailelere destek olmak amacıyla “Biriz, beraberiz, kardeşiz” projesi hayata geçirildi.

Kırıkkale Müftülüğü Aile ve Dini Rehberlik Bürosu koordinesinde yürütülen proje kapsamında, din görevlilerince tespit edilen aileler ziyaret edilerek ihtiyaçları giderildi.

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

Proje kapsamında şimdiye kadar 109 aileye destek olduklarını kaydeden İl Müftüsü Hasan Hayri Yaşar, “Salgın sürecinin başladığı günden bu güne din görevlilerimiz Vefa Sosyal Destek gruplarında hizmet ederek vatandaşımızın yanında oldular. Şimdi de başlattığımız proje ile Kırıkkale genelinde tüm mahallelerde din görevlilerimizin tespit ettiği, maddi ve manevi yönden desteğe ihtiyacı olan vatandaşlarımıza destek olmaya devam ediyoruz.” dedi.

Projede gönüllü olarak ihtiyaç sahiplerinin yardımına koşturan ve bağış yapmak suretiyle maddi destek sağlayan başta din görevlileri olmak üzere herkese teşekkür eden Müftü Yaşar, daha fazla ihtiyaç sahibine umut olunabilmesi için İl Müftülüğü ile irtibata geçilerek proje ismi ile açılan hesaba bağış yapılabileceğini sözlerine ekledi.

Kaynak: Diyanet Haber

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yazı İçi Benzer Yazı Altı Reklam Alanı
Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın