Yazı İçi Başlık Üstü Reklam Alanı

Engelleri kaldıran hediye

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
Kayseri İl Müftülüğü, Bilgisayar Mühendisliği birinci sınıf öğrencisi Barış Çeri’ye dizüstü bilgisayar hediye etti.
 Engelleri kaldıran hediye
Yazı İçi Makale Üstü Reklam Alanı

Kayseri İl Müftülüğü, eğitimine uzaktan devam eden Eskişehir’de Bilgisayar Mühendisliği birinci sınıf öğrencisi Barış Çeri’ye dizüstü bilgisayar hediye etti.

Üniversite öğrencisi Barış Çeri’yi İl Müftülüğünde ağırlayan İl Müftüsü Prof. Dr. Şahin Güven, “Kayserimizde yaşayan engelli kardeşlerimize ulaşmada bizlere katkı sağlayan ve destek veren özellikle İl Müftülüğü Engelliler Koordinatörü Kevser Serap Eliaçık ve Yasin Bulut’a teşekkür ediyorum.” dedi. 

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

Engelsiz bir hayat için hem eğitim hem kültürel faaliyetlerle vatandaşlara ulaştıklarını belirten Müftü Güven, “Uzun süredir tanımış olduğumuz, aynı zamanda da programlarımıza katılmış olan Eskişehir’de Bilgisayar Mühendisliği Bölümü birinci sınıf öğrencisi Barış Çeri’yi Müftülüğümüzde ağırlamaktan mutluyuz. Kısa bir süre önce ebediyete uğurladığımız merhume Fatma İpek’in ve diğer hayırseverlerimizin katkılarıyla uzaktan eğitime destek olmak adına Barış kardeşimize dizüstü bilgisayar hediye ediyoruz. Katkısı olan herkese teşekkür ediyorum.” ifadelerini kullandı.

Aldığı hediyeden mutluluk duyan ve duygulanan Barış Çeri ise, “Dizüstü bilgisayara çok ihtiyacım vardı ama alamıyordum. Eğitimime destek olan ve bilgisayarı hediye eden başta Müftümüz Şahin Güven’e, Engelliler Koordinatörlüğüne ve bütün hayırseverlere teşekkür ediyorum. Allah onlardan razı olsun.” dedi.

Törenin sonunda İl Müftüsü Güven tarafından Barış Çeri’ye dizüstü bilgisayar takdim edildi.

 
          

Kaynak: Diyanet Haber

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yazı İçi Benzer Yazı Altı Reklam Alanı
Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın