Yazı İçi Başlık Üstü Reklam Alanı

Kars’ta 27 hafız icazet aldı

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
Kars İl Müftülüğüne bağlı Kur’an kurslarında hafızlık eğitimini tamamlayan öğrencilere, hafızlık belgeleri takdim edildi.
 Kars’ta 27 hafız icazet aldı
Yazı İçi Makale Üstü Reklam Alanı

Kars İl Müftülüğüne bağlı Kur’an kurslarında hafızlık eğitimini tamamlayarak mezun olan 27 öğrenci, hafızlık belgelerini İl Müftüsü Yusuf Eviş’in elinden aldı.

Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından gerçekleştirilen Hafızlık Tespit Sınavı’nda başarılı olarak “Hafızlık Belgesi” almaya hak kazanan öğrenciler için İl Müftülüğünde Belge Takdim Törenidüzenlendi.

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

Koronavirüs tedbirlerine riayet edilerek düzenlenen törende öğrencilere hafızlık belgeleri ile birlikte çeşitli hediyeler takdim eden İl Müftüsü Yusuf Eviş, “Kur’an kurslarımızda hafızlıklarını tamamlayarak girdikleri sınavda başarılı olan ve hafızlık belgesi almaya hak kazanan kardeşlerimizi tebrik ediyorum. Hamele-i Kur’an olan kardeşlerimizin, bundan sonraki hayatlarında Kur’an’ın ve İslam’ın hadimi olmalarını Yüce Rabbim’den niyaz ediyorum. Onları yetiştiren anne babalarına ve hocalarına teşekkür ediyorum. Bütün hafız adaylarımıza da başarılar diliyorum. Allah (c.c.) muvaffak eylesin.” dedi.

Kaynak: Diyanet Haber

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yazı İçi Benzer Yazı Altı Reklam Alanı
Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın