Yazı İçi Başlık Üstü Reklam Alanı

Öğretmenlerden İdlib'de inşa edilen İyilik Konutları'na destek

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
Kahramanmaraş "Geçici Barınma Merkezi İlkokulu" öğretmenleri, Türkiye Diyanet Vakfı tarafından İdlib’de savaş mağduru aileler için inşa edilen İyilik Konutları'na destek oldu.
 Öğretmenlerden İdlib'de inşa edilen İyilik Konutları'na destek
Yazı İçi Makale Üstü Reklam Alanı

Türkiye Diyanet Vakfı tarafından Suriye’de savaş mağduru aileler için inşa edilen İyilik Konutları’na, toplumun tüm kesimlerinden gelen destek artarak devam ediyor.

İl ve ilçe müftülükleri de düzenledikleri kampanyalarla İyilik Konutları’na destek oluyor.

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

Bu kapsamda Kahramanmaraş İl Müftülüğü ile Türkiye Diyanet Vakfı Kahramanmaraş Şubesi, “Haydi Kahramanlar Diyarı Kahramanmaraş; Hep Birlikte İdlib’e 46 Sıcak Bir Yuva Kurmaya” sloganı ile Türkiye Diyanet Vakfı tarafından İdlib’de savaş mağduru aileler için inşa edilen İyilik Konutları’na destek olmak amacıyla kampanya başlattı.

Kahramanmaraşlı hayırseverlerin büyük ilgi gösterdiği kampanyaya bir destek de “Geçici Barınma Merkezi İlkokulu” öğretmenlerinden geldi. 

Geçici Barınma Merkezi İlkokulu öğretmenleri, kampanyaya destek olmak amacıyla topladıkları yardımları, Türkiye Diyanet Vakfı Kahramanmaraş Şubesine teslim ettiler.

Dulkadiroğlu İlçe Milli Eğitim Müdürü Harun Kurt, “Bu güzel projeyi Milli Eğitim camiası olarak bizler de gönülden destekliyoruz. İnşallah orada evsiz bir mazlum kalmayacak, ecdadımız geçmişte de umutsuzların umudu olmuştur.” diye konuştu. 

İl Müftü Yardımcısı Remziye Köroğlu, Dulkadiroğlu İlçe Milli Eğitim Müdürü Harun Kurt ve Geçici Barınma Merkezi İlkokulu öğretmenlerine yardımlarından dolayı teşekkür etti.

Kaynak: Diyanet Haber

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yazı İçi Benzer Yazı Altı Reklam Alanı
Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın