Yazı İçi Başlık Üstü Reklam Alanı

Yeni Nesil Hafızlık programı ilk mezunlarını verdi

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
İstanbul Sultanbeyli İlçe Müftülüğüne bağlı Yeni Nesil Erkek Kur’an Kursunda uygulanan hızlandırılmış hafızlık eğitim programını başarıyla tamamlayan öğrenciler mezun oldu.
 Yeni Nesil Hafızlık programı ilk mezunlarını verdi
Yazı İçi Makale Üstü Reklam Alanı

Sultanbeyli İlçe Müftülüğüne bağlı Yeni Nesil Erkek Kur’an Kursu’nda uygulanan “Hızlandırılmış Hafızlık Eğitim Programı”nı başarıyla tamamlayan öğrenciler mezun oldu.

Sultanbeyli İlçe Müftülüğüne bağlı Yeni Nesil Erkek Kur’an Kursu’nda örgün eğitimle birlikte hafızlık projesi kapsamında hızlandırılmış hafızlık eğitim programı uygulanıyor.

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

İstanbul’da bir ilk olma özelliğine sahip olan program kapsamında grup çalışması ile öğrenciler çok daha kısa sürede hafız oluyor.

Kur’an Kursu Öğreticileri Mustafa Memiş ve Musa Öğür tarafından yürütülen hızlandırılmış hafızlık eğitim programına 5. sınıfta başlayarak bir yıl içerisinde ortalama 9 buçuk ayda hafız olan 13 öğrenci için İlçe Müftülüğünce tören düzenlendi. 

Abdurrahman Gazi Camii’nde düzenlenen törende konuşan İlçe Müftüsü Hasan Erdoğan, grup çalışmasıyla yapılan yeni nesil hızlandırılmış hafızlık eğitimin önemine dikkat çekerek öğrencileri ve hocalarını tebrik etti.  

Konuşmaların ardından hafız öğrencilere Evrensel Hafızlar Derneği (EHAD) tarafından çeyrek altın, Bilim ve İnsan Vakfı tarafından da gram altın hediye edildi.

Kaynak: Diyanet Haber

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yazı İçi Benzer Yazı Altı Reklam Alanı
Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın