Yazı İçi Başlık Üstü Reklam Alanı

Vekaletle kurban tanıtımları devam ediyor

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
İstanbul Gaziosmanpaşa İlçe Müftülüğü ve Türkiye Diyanet Vakfı (TDV) Gaziosmanpaşa Şubesince; "Türkiye Diyanet Vakfı Vekalet Yoluyla Kurban Kesim Organizasyonu Tanıtım ve Bağış Standı" açıldı.
 Vekaletle kurban tanıtımları devam ediyor
Yazı İçi Makale Üstü Reklam Alanı

Kurbanını ihtiyaç sahiplerine ulaştırmak isteyen vatandaşlara yardımcı olmak, kurban ibadetinin dini hükümler doğrultusunda ve amacına uygun şekilde ifasını sağlamak amacıyla Diyanet İşleri Başkanlığı ile Türkiye Diyanet Vakfınca düzenlen “Vekalet Yoluyla Kurban Kesim Organizasyonu”, il ve ilçe müftülüklerince vatandaşlara tanıtılıyor.

Bu doğrultuda Gaziosmanpaşa İlçe Müftülüğü ve Türkiye Diyanet Vakfı Gaziosmanpaşa Şubesince; “Türkiye Diyanet Vakfı Vekalet Yoluyla Kurban Kesim Organizasyonu Tanıtım ve Bağış Standı” açıldı.

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

Bağlarbaşı Mahallesi Yürüyüş Yolu üzerinde açılan standa dair bilgilendirmede bulunan İlçe Müftüsü Osman Şen, “Türkiye Diyanet Vakfı Gaziosmanpaşa Şubesi olarak yaklaşan Kurban Bayramı öncesinde vatandaşların bağışlarını kolaylıkla yapabilmeleri için ilçemizin önemli noktası olan Bağlarbaşı Mahallesi Yürüyüş Yolu’na bağış standımızı kurduk.” dedi.

Kaynak: Diyanet Haber

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yazı İçi Benzer Yazı Altı Reklam Alanı
Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın