Yazı İçi Başlık Üstü Reklam Alanı

Tırlar çocuklara 'kış bayramı' yaşatmak için yola çıktı

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
İstanbul Arnavutköy İlçe Müftülüğü ile Türkiye Diyanet Vakfı Arnavutköy Şubesi iş birliğinde temin edilen kışlık kıyafetler, İdlib’de çocuklara hediye edilmek üzere yola çıktı.
 Tırlar çocuklara 'kış bayramı' yaşatmak için yola çıktı
Yazı İçi Makale Üstü Reklam Alanı

Arnavutköy İlçe Müftülüğü ile Türkiye Diyanet Vakfı Arnavutköy Şubesi iş birliğinde, “Bu Kış Çocuklara Bayram Olsun” sloganıyla “1 Bot, 1 Mont” kampanyası başlatıldı.

Kampanya kapsamında din görevlilerinin ve hayırseverlerin desteğiyle 3 tır dolusu kışlık kıyafet temin edildi.

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

Yardımları taşıyan tırlar, Arnavutköy Yeşil Camii önünde düzenlenen törenle dualar eşliğinde Cilvegözü Sınır Kapısı’na uğurlandı.

Kışın en soğuk günlerinin yaşandığı günlerde ihtiyaç sahiplerinin unutulmaması gerektiğini vurgulayan İlçe Müftüsü Abdülkadir Boşal, “Vakfımız, din görevlilerimiz ve İlçemizdeki hayırseverlerin katkıları ile ‘Kış Bayramı’ projesine destek verdik. İhtiyaç sahibi çocuklarımıza sahip çıkmak ve kış mevsimini daha rahat geçirmeleri için destek olmak istedik. Çocuklara bot ve mont hediye ederek yüzlerini güldürmek istiyoruz.” dedi.

İlçe Müftüsü Boşal, çocuklara bot ve mont hediye etmek amacıyla yardımları taşıyan tırlarla birlikte Suriye’nin İdlib kentine gitti.

Kaynak: Diyanet Haber

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yazı İçi Benzer Yazı Altı Reklam Alanı
Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın