Yazı İçi Başlık Üstü Reklam Alanı

Peygamberimiz ve Çocuk konulu kompozisyon yarışması düzenlendi

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
İstanbul Pendik İlçe Müftülüğü, ortaokul öğrencilerine yönelik “Peygamberimiz ve Çocuk” konulu kompozisyon yazma yarışması düzenledi.
 Peygamberimiz ve Çocuk konulu kompozisyon yarışması düzenlendi
Yazı İçi Makale Üstü Reklam Alanı

Pendik  İlçe Müftülüğü Gençlik Koordinatörlüğünce Mevlid-i Nebi Haftası etkinlikleri kapsamında ortaokul öğrencileri arasında düzenlenen “Peygamberimiz ve Çocuk” konulu kompozisyon yazma yarışmasında dereceye giren öğrenciler için ödül takdim töreni düzenlendi.

Koronavirüs tedbirleri eşliğinde Müftülük bahçesinde düzenlenen törende konuşan İlçe Müftüsü Musa Bilgiç, Mevlid-i Nebi Haftası münasebetiyle düzenlenen yarışmaya katılan öğrencilerin yazdıkları kompozisyonlarla Peygamber sevgisini ifade ettiklerini belirtti.

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

Yarışmaya katılan öğrencilerle öğretmenlerini ve ailelerini tebrik eden Müftü Bilgiç, dereceye giren öğrencilere ödüllerini takdim etti.

Yarışmada ikinci olan Hayrünnisa Sena Şahsi isimli öğrenci, aldığı para ödülünü ihtiyaç sahibi ailelre bağışlayacağını söyledi.

Diyanet İşleri Başkanlığınca düzenlenen “Göç ve Aile” temalı resim yarışmasında İstanbul İl birincisi olan İrem Gemici’nin de ödüllendirildiği törene İlçe Müftüsü Musa Bilgiç, Müftülük personeli, öğrenciler ve aileleri katıldı.

Kaynak: Diyanet Haber

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yazı İçi Benzer Yazı Altı Reklam Alanı
Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın