Yazı İçi Başlık Üstü Reklam Alanı

Müftülük esnafla bir oldu, Fırat Kalkanı Bölgesine yardım eli uzattı

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
İstanbul Müftülüğü ve Bayrampaşa Müftülüğü iş birliğinde esnafın da desteğiyle hazırlanan insani yardım malzemeleri, dualarla Fırat Kalkanı Bölgesine uğurlandı.
 Müftülük esnafla bir oldu, Fırat Kalkanı Bölgesine yardım eli uzattı
Yazı İçi Makale Üstü Reklam Alanı

Diyanet İşleri Başkanlığı ile Türkiye Diyanet Vakfı iş birliğinde sürdürülen; “Yolumuz İyilik Olsun” kampanyası kapsamında, İstanbul Müftülüğü ve Bayrampaşa Müftülüğü iş birliğinde yardım kampanyası başlatıldı.

Bayrampaşa Mega Center Kuru Gıda Hali Esnafı başta olmak üzere hayırseverlerin desteğiyle hazırlanan insani yardım malzemeleri, düzenlenen törenle Fırat Kalkanı Bölgesine uğurlandı.

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

Uğurlama töreninde konuşan İstanbul Müftü Yardımcısı Hüseyin Demirhan, “Zor zamanlar geçirdiğimiz salgın günlerinde bile yardımsever vatandaşlarımız, mağdur ve mazlum kardeşlerimizi unutmadı.  Yaralarına bir nebze olsun merhem olmak için kış öncesi seferber oldular.” ifadelerini kullandı.

Bayrampaşa İlçe Müftüsü Yılmaz Küçük ise, “Yardım faaliyetine katkı sunan herkese teşekkür ederiz.” dedi.

Koronavirüs tedbirlerine riayet edilerek gerçekleştirilen törenin ardından yardım tırları dualarla Fırat Kalkanı Bölgesine uğurlandı.

İnsani yardım malzemeleri Türkiye Diyanet Vakfı aracılığıyla Azez ve Cerablus’taki kamplarda yaşam mücadelesi veren savaş mağduru ailelere ulaştırılacak.

Kaynak: Diyanet Haber

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yazı İçi Benzer Yazı Altı Reklam Alanı
Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın