Yazı İçi Başlık Üstü Reklam Alanı

Müftü Büyük: İstiyoruz ki yavrularımızın yüzünü güldürelim

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
İstanbul Bağcılar İlçe Müftülüğü ve Türkiye Diyanet Vakfı Bağcılar Şubesince, Kurban Bayramı öncesi yetim ve öksüz çocuklara bayramlık hediye etti.
 Müftü Büyük: İstiyoruz ki yavrularımızın yüzünü güldürelim
Yazı İçi Makale Üstü Reklam Alanı

İstanbul Bağcılar İlçe Müftülüğü ve Türkiye Diyanet Vakfı Bağcılar Şubesi Kadın Kolları tarafından, “Yetim Çocuklarımıza Bir Bayramlık da Benden” sloganıyla yardım kampanyası başlatıldı.

Kimsesiz, yetim ve öksüz çocuklara bayram sevinci yaşatmak amacıyla düzenlenen yardım kampanyası kapsamında, hayırseverlerin desteği ile hazırlanan bayramlıklar düzenlenen programla çocuklara hediye edildi.

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

Bağcılar Selim Kiraz Kültür Merkezinde gerçekleşen programda 100 çocuğa bayramlıkları, İlçe Müftüsü Celal Büyük tarafından teslim edildi.

Müftü Büyük, “İnsanımızın tarihinden gelen, ruhunda ve mayasında bulunan sevgi, şefkat, yardımlaşma ve dayanışma duygularını artırmak adına etkinliğin önemli olduğuna vurgu yaparak “İstiyoruz ki; damla damla şefkat yağmurlarıyla sahipsizlik kuraklığını sulayalım. Cennet vatanımızın çiçeği olan bu yavrularımızın yüzünü güldürelim.” diye konuştu.

Kaynak: Diyanet Haber

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yazı İçi Benzer Yazı Altı Reklam Alanı
Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın