İyilik Konutları'na destek sürüyor

İstanbul Bahçelievler İlçe Müftülüğü, Türkiye Diyanet Vakfının Suriye’de savaş mağduru aileler için inşa ettiği İyilik Konutları’na, din görevlileri ve hayırseverlerin desteği ile 41 adet briket ev bağışında bulundu.
 İyilik Konutları'na destek sürüyor

Türkiye Diyanet Vakfı tarafından İdlib’de savaş mağduru aileler için inşa edilen İyilik Konutları’na destek artarak devam ediyor.

Suriye‘nin İdlib kentinde savaş mağduru aileler için “Bir İyilik, Sıcak Bir Yuva” temasıyla inşa edilen İyilik Konutları’na, Bahçelievler İlçe Müftülüğü din görevlileri ile hayırseverler, 41 konut bedeli bağışta bulundu.

Suriye’nin kuzeyinde yer alan Azez ve İdlib şehirlerine yönelik yürütülen TDV’nin kalıcı konut projesine destek olmak adına Bahçelievler Müftülüğünce kampanya başlatıldı. 

Kampanya kapsamında, Bahçelievler Müftülüğü din görevlileri ve hayırseverlerin desteğiyle ile 41 konut bedeli bağış toplandı.

Toplanan yardımları Türkiye Diyanet Vakfı adına kabul eden İlçe Müftüsü Hüseyin Gün, kampanyaya destek olan hayırseverlere ve din görevlilerine teşekkür etti.
 

Kaynak: Diyanet Haber

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın