Yazı İçi Başlık Üstü Reklam Alanı

Bağımlılıkla Mücadele Çalıştayı

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
İstanbul Müftülüğü, İl ve ilçe bağımlılıkla mücadele koordinatörlerine yönelik “Bağımlılıkla Mücadele Çalıştayı” düzenledi.
 Bağımlılıkla Mücadele Çalıştayı
Yazı İçi Makale Üstü Reklam Alanı

İstanbul İl Müftülüğünce “Bağımlılıkla Mücadele Çalıştayı” düzenlendi.

Diyanet İşleri Başkanlığı rehberliğinde İstanbul Müftülüğü Bağımlılıkla Mücadele Koordinatörlüğü tarafından organize edilen ve iki süren çalıştay, İstanbul Müftülüğü Nuruosmaniye Ek Hizmet Binası’nda gerçekleştirildi.

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

Göç ve Manevi Hizmetlerden sorumlu İl Müftü Yardımcısı Selahattin Yılmaz başkanlığında düzenlenen çalıştaya, İl ve ilçe bağımlılıkla mücadele koordinatörleri katıldı. 

Müftü Yardımcısı Yılmaz, “Asrımızın en büyük problemlerinin başında bağımlılık gelmektedir. İstanbul Müftülüğü bünyesinde hizmet eden din görevlileri olarak, insanlarımıza ve gençlerimize sahip çıkmamız ve bu konuda sabır ve azimle gayret etmemiz, mesai mefhumu gözetmeden çalışmamız gerekiyor.” dedi.

Çalıştayda; “Bağımlılara Yönelik Manevi Danışmanlık ve Rehberlik Hizmetleri”, “Din Görevlilerinin ve Koordinatörlerin Bağımlılıkla Mücadeledeki Rolü” konuları ele alındı. 

İl koordinatörlerinin sunum yaptığı çalıştay, ilçe koordinatörlerinin tecrübe paylaşımlarının ardından değerlendirme ve kapanış oturumuyla tamamlandı.

Kaynak: Diyanet Haber

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yazı İçi Benzer Yazı Altı Reklam Alanı
Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın