Yazı İçi Başlık Üstü Reklam Alanı

Vatandaşlara öncü, meslektaşlarına örnek oldu

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
Hatay Belen İlçe Müftülüğüne bağlı Gazi Osman Paşa Camii Müezzin Kayyımı Veysel Güryap, Diyanet dergilerini vatandaşlarla buluşturdu.
 Vatandaşlara öncü, meslektaşlarına örnek oldu
Yazı İçi Makale Üstü Reklam Alanı

Belen İlçe Müftülüğüne bağlı Gazi Osman Paşa Camii Müezzin Kayyımı Veysel Güryap, vatandaşlara Diyanet dergilerini tanıtarak abone olmalarına öncülük etti.

Diyanet dergilerine abonelik için vatandaşlara öncülük eden din görevlisi Güryap, İlçe Müftülüğü tarafından “Teşekkür Plaketi” ile ödüllendirildi.

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

İlçe Müftülüğünde düzenlenen plaket töreninde, İlçe Müftüsü Mehmet Seri Doğru, din görevlisi Güryap’a öncülüğü ve örnekliğinden dolayı teşekkür ederek plaket takdim etti.

Din görevlisi Güryap’ın Diyanet dergilerini tanıtarak 30 vatandaşın abone olmasına vesile olduğunu belirten Müftü Doğru, “Veysel hocamızın Diyanet dergilerinin vatandaşlarımıza tanıtılması noktasında gayreti ve çalışmaları takdire şayandır. Yaptığı gayretli çalışmaları ile vatandaşalara öncü, diğer din görevlilerimize de örnek olmuştur. Kendisini tebrik ediyorum.” dedi.

Din görevlisi Güryap ise Diyanet İşleri Başkanlığı yayınlarına halkın güven duyduğunu ve büyük bir teveccüh gösterdiğini kaydetti.

Kaynak: Diyanet Haber

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yazı İçi Benzer Yazı Altı Reklam Alanı
Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın