Yazı İçi Başlık Üstü Reklam Alanı

Küçük Muhammed harçlıklarını Suriyeli arkadaşlarına gönderdi

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
Hatay'da ailesiyle birlikte yaşayan Muhammed, ihtiyaç sahibi çocuklar için İl Müftülüğünce başlatılan "Bir Bot Bir Mont" kampanyasına harçlıklarını bağışladı.
 Küçük Muhammed harçlıklarını Suriyeli arkadaşlarına gönderdi
Yazı İçi Makale Üstü Reklam Alanı

Hatay İl Müftülüğü ile Türkiye Diyanet Vakfı Hatay Şubesi iş birliğinde ihtiyaç sahibi çocuklar için başlatılan “Bir Bot, Bir Mont” kampanyası, hayırseverlerin desteğiyle devam ediyor.

Kampanyaya toplumun tüm kesimlerinden destek gelirken, çocuklar da kumbaralarında birktirdikleri harçlıkları bağışlayarak kampanyaya destek oluyo.

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

Bu kapsamda Hatay’da ailesiyle birlikte yaşayan Muhammed, ihtiyaç sahibi çocuklar için İl Müftülüğü koordinesinde sürdürülen “Bir Bot, Bir Mont” kampanyasına harçlıklarını bağışladı.

Türkiye Diyanet Vakfının ihtiyaç sahibi çocuklara yönelik başlattığı kampanyayı babasıyla birlikte gittiği cuma namazında öğrenen küçük Muhammed, kumbarasında biriktirdiği harçlıkları Suriyeli kardeşleri için bağışladı.

Kumbarayı TDV adına teslim alan Belen İlçe Müftüsü Mehmet Seri Doğru, anlamlı davranışından dolayı Muhammed’e teşekkür etti.

Kaynak: Diyanet Haber

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yazı İçi Benzer Yazı Altı Reklam Alanı
Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın