Yazı İçi Başlık Üstü Reklam Alanı

Manisa’dan yola çıkan 'iyilik' Hakkari’ye ulaştı

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
“İlmek İlmek İyilik” projesi kapsamında Manisa İl Müftülüğü tarafından gönderilen kışlık giyim malzemeleri, Hakkari İl Müftülüğünce ihtiyaç sahiplerine ulaştırıldı.
 Manisa’dan yola çıkan 'iyilik' Hakkari’ye ulaştı
Yazı İçi Makale Üstü Reklam Alanı

Türkiye Diyanet Vakfı Kadın Aile ve Gençlik Hizmetleri Müdürlüğü (KAGEM) Gönüllü Koordinatörlüğü Kadın Kolları koordinesinde sürdürülen “İlmek İlmek İyilik” projesi kapsamında, Manisa İl Müftülüğü tarafından gönderilen kışlık giyim malzemeleri, Hakkari Müftülüğünce ihtiyaç sahibi ailelere ulaştırıldı.

Hakkari İl Müftülüğü bünyesindeki din görevlilerinden oluşan “İnsani Yardım Ekipleri”,  İl ve ilçelerdeki ihtiyaç sahibi vatandaşları ziyaret ederek “ilmek ilmek” örülen iyilikleri dağıttı.

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

Kardeş şehir Manisa’dan gelen iyilik hediyelerinin 2 bin 200 aileye ulaştırıldığını kaydeden Hakkari İl Müftüsü Faruk Gürbüz; “İlmek İlmek İyilik’ projesi kapsamında ihtiyaç sahibi aileler için atkı, bere ve eldiven gönderen Manisa İl Müftüsü Mustafa Soykök başta olmak üzere Müftülük ve TDV çalışanları ile hayırsever Manisa halkına şükranlarımı arz ediyorum. Böylesi faaliyetler, vatandaş ile olan bağların kuvvetlenmesine vesile olmanın yanında, Müftülükler arasında  sevgi, muhabbet ve kaynaşmaya da vesile oluyor. Bu vesileyle yardım malzemelerinin hazırlanmasında ve ihtiyaç sahiplerine ulaştırılmasında emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.” dedi.

Kaynak: Diyanet Haber

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yazı İçi Benzer Yazı Altı Reklam Alanı
Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın