Yazı İçi Başlık Üstü Reklam Alanı

Hakkari’de vekaletle kurban organizasyonu tanıtım toplantısı düzenlendi

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
2021 Yılı Vekalet Yoluyla Kurban Organizasyonu kapsamında Hakkari’de tanıtım toplantısı yapıldı.
 Hakkari’de vekaletle kurban organizasyonu tanıtım toplantısı düzenlendi
Yazı İçi Makale Üstü Reklam Alanı

Diyanet İşleri Başkanlığı ve Türkiye Diyanet Vakfı organizesinde sürdürülen 2021 Yılı Vekalet Yoluyla Kurban Organizasyonu’nun daha geniş kitlelere ulaştırılması amacıyla Hakkari’de tanıtım toplantısı düzenlendi.

Toplantı, Hakkari Merkez Ulu Camiinde müftülük personeli ve din görevlilerinin katılımıyla gerçekleştirildi. 

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

Koronavirüs tedbirleri eşliğinde gerçekleştirilen ve Kur’an-ı Kerim tilavetiyle başlayan toplantıda konuşan Hakkari İl Müftü Vekili Mikail Polat, “Yurt içinde ve yurt dışında ihtiyaç sahibi yüz binlerce insanın yüzünü bir nebze olsun güldürebilmek için ‘Vekaletle Kurban Organizasyonuna’ katkı sağlamak için samimiyetle çalışalım.” dedi. 

Vaaz ve hutbelerle, kamu kurum ve kuruluşlarına gerçekleştirilecek ziyaretlerle konuya gerekli hassasiyetin gösterilmesinin altını çizen Müftü Vekili Polat, “Eş, dost ziyaretleriyle, şehrin kalabalık noktalarına stantlar açarak ve vatandaşlarımızı broşürlerle bilgilendirerek konunun güncel kalmasına özen gösterelim.” diye konuştu.

Toplantı, Türkiye Diyanet Vakfı’nın Tanzanya’da gerçekleştirdiği Vekaletle Kurban Organizasyonu’na katılan Ahmet Karadeniz’in konu ile ilgili sunumunun ardından sona erdi. 

Kaynak: Diyanet Haber

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yazı İçi Benzer Yazı Altı Reklam Alanı
Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın