Gençler çevrimiçi Kur’an programında buluştu

Hakkari İl Müftülüğü, Kadir Gecesi münasebetiyle gençlere yönelik "Çevrimiçi Kur’an-ı Kerim Ziyafeti ve Dua Programı" düzenledi.
 Gençler çevrimiçi Kur’an programında buluştu

Hakkari İl Müftülüğü Gençlik Koordinatörlüğü, Gençliğe Değer projesi kapsamında Kadir Gecesi’nde gençlerle çevrimiçi buluştu.

Kadir Gecesi münasebetiyle düzenlenen Kur’an-ı Kerim Ziyafeti ve Dua Programı’nda Kur’an-ı Kerim’i Güzel Okuma yarışmalarında dereceye giren gençler tarafından Kur’an-ı Kerim tilaveti sunuldu.

Din görevlilerinin de katılımıyla okunan Mevlid-i Şerif ve ilahilerin ardından İl Müftü Vekili Mikail Polat tarafından yapılan duaya gençler hep birlikte ‘amin’ dedi.

Kadir Gecesi’nde gençlerle çevrimiçi buluşan İl Müftü Vekili Polat, “Kur’an-ı Kerim’in indirilmeye başlandığı bu mübarek gecede bizlerle olan hafız kardeşlerime ve programımıza iştirak eden bütün katılımcılara teşekkür ederim. Gecenin birlik ve beraberliğimizin devamına, Kovid-19 salgını ile diğer hastalık ve musibetlerin hayatımızdan çıkmasına vesile olmasını Yüce Allah’tan niyaz ederim.” dedi.   

Kaynak: Diyanet Haber

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın