Yazı İçi Başlık Üstü Reklam Alanı

Gençler çevrimiçi Kur’an programında buluştu

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
Hakkari İl Müftülüğü, Kadir Gecesi münasebetiyle gençlere yönelik "Çevrimiçi Kur’an-ı Kerim Ziyafeti ve Dua Programı" düzenledi.
 Gençler çevrimiçi Kur’an programında buluştu
Yazı İçi Makale Üstü Reklam Alanı

Hakkari İl Müftülüğü Gençlik Koordinatörlüğü, Gençliğe Değer projesi kapsamında Kadir Gecesi’nde gençlerle çevrimiçi buluştu.

Kadir Gecesi münasebetiyle düzenlenen Kur’an-ı Kerim Ziyafeti ve Dua Programı’nda Kur’an-ı Kerim’i Güzel Okuma yarışmalarında dereceye giren gençler tarafından Kur’an-ı Kerim tilaveti sunuldu.

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

Din görevlilerinin de katılımıyla okunan Mevlid-i Şerif ve ilahilerin ardından İl Müftü Vekili Mikail Polat tarafından yapılan duaya gençler hep birlikte ‘amin’ dedi.

Kadir Gecesi’nde gençlerle çevrimiçi buluşan İl Müftü Vekili Polat, “Kur’an-ı Kerim’in indirilmeye başlandığı bu mübarek gecede bizlerle olan hafız kardeşlerime ve programımıza iştirak eden bütün katılımcılara teşekkür ederim. Gecenin birlik ve beraberliğimizin devamına, Kovid-19 salgını ile diğer hastalık ve musibetlerin hayatımızdan çıkmasına vesile olmasını Yüce Allah’tan niyaz ederim.” dedi.   

Kaynak: Diyanet Haber

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yazı İçi Benzer Yazı Altı Reklam Alanı
Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın