Yazı İçi Başlık Üstü Reklam Alanı

Ramazan’da tam kapanma olacak mı?

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
Tüm dünyada etkisini sürdüren yeni tip koronavirüs (Kovid-19) vakalarındaki artışla birlikte tekrar başlayan sokağa çıkma kısıtlamalarının ardından Ramazan ayında tam kapanma olup olmayacağı merak konusu oldu.
 Ramazan’da tam kapanma olacak mı?
Yazı İçi Makale Üstü Reklam Alanı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, yaptığı son açıklamada Ramazan ayına dair detayları paylaşmış, risk grubu fark etmeksizin 81 ilde hafta sonunu tamamen kapsayacak şekilde kısıtlama uygulanacağını belirtmişti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Ramazan ayında uygulanacak Kovid-19 tedbirlerine ilişkin, “Amacımız ülkemizi Ramazan ayında genel olarak dinlendirerek, bayram sonrasındaki güzel günler için hazırlamaktır. Ramazan ayında ise hep birlikte biraz fedakarlık yapacağız.” ifadelerine yer vermişti.

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

Gözler Bilim Kurulu’nda

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Ramazan ayında yeni kısıtlamaların uygulanacağını duyurmasıyla birlikte akıllara “tam kapanma” olup olmayacağı sorusu geldi.

Erdoğan’ın açıklamalarından sonra gözler bugün (12 Nisan Pazartesi) toplanacak olan Bilim Kurulu’na çevrildi.

Salgının seyri ve vaka artışlarının masaya yatırılacağı toplantıda, yeni tedbirler için öneriler değerlendirilecek.

Bilim Kurulu ve yarın gerçekleştirilecek olan Kabine Toplantısı’nda kapanma seçeneği de dahil yeni önlemler olup olmayacağının netlik kazanması bekleniyor.

Kaynak: Diyanet Haber

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yazı İçi Benzer Yazı Altı Reklam Alanı
Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın