4-6 yaş anaokulu için imzalar atıldı

Gaziantep Şahinbey’de yapılacak olan "4-6 Yaş Grubu Diyanet Anaokulu" için protokol imza töreni düzenlendi.
 4-6 yaş anaokulu için imzalar atıldı

Şahinbey ilçesinde yapılacak olan “4-6 Yaş Grubu Diyanet Anaokulu” için protokol imza töreni düzenlendi.

Mekan tahsisi Şahinbey Belediyesince gerçekleştirilen anaokulunun yapımını, hayırsever Necmettin Şimşek üstlendi.

Protokol imza törenine Vali Davut Gül, İl Müftüsü Hüseyin Hazırlar, Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, Şahinbey Kaymakamı Tahir Şahin, Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu ve hayırsever Necmettin Şimşek ile ailesi katıldı.

Törende konuşan Vali Gül, bütün hayır işlerinde yer alan hayırsever Necmettin Şimşek’e teşekkür ederek, kent için önemli bir ihtiyaç olan 4-6 Yaş Diyanet Anaokulu’nun Gaziantep’e hayırlı olması temennisinde bulundu.

4-6 yaş döneminin, çocuğun yetişmesinde en kritik süreç olduğuna işaret eden İl Müftüsü Hüseyin Hazırlar ise “Bu yaşlarda çocuklarımıza vereceğimiz dini, manevi ve milli değerler, o çocuğun hayatında unutulmaz izler bırakıyor. Bizler de bu hayırlı hizmetleri yaygınlaştırmak için gayret gösteriyoruz. Çıktığımız bu yolda Gaziantep’in hayırseverleri bu işe dört elle sahip çıktılar. Hayırseverlerimize ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.” diye konuştu.

Hayırsever Necmettin Şimşek de böylesi hayırlı bir müesseseyi Gaziantep’e kazandırmaktan onur duyduklarını belirterek, vesile olan ve emeği geçen herkese teşekkür etti.

Tören, Şahinbey ilçesinde inşa edilecek “4-6 Yaş Diyanet Anaokulu” için hazırlanan protokolün taraflarca imzalanmasıyla sona erdi.

Kaynak: Diyanet Haber

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın