Miniklerden sıcak bir 'iyilik'

Erzurum Yakutiye İlçesi İMKB 4-6 Yaş Anaokulu öğrencileri, Türkiye Diyanet Vakfının savaş mağduru aileler için İdlib’de inşa ettiği İyilik Konutları'na kumbaralarını bağışladı.
 Miniklerden sıcak bir 'iyilik'

Suriye’de iç savaşın başladığı 2011 yılından beri mağdur ve mazlumları bir an olsun yalnız bırakmayan Türkiye Diyanet Vakfının, Bir İyilik, Sıcak Bir Yuva” sloganıyla bölgede inşa ettiği İyilik Konutları’na, en anlamlı destek anaokulu öğrencilerinden geldi.

Yakutiye İMKB 4-6 yaş Anaokulu öğrencileri, Türkiye Diyanet Vakfı tarafından İdlib’de savaş mağduru aileler için inşa edilen İyilik Konutları‘na, kumbaralarında biriktirdikleri harçlıkları ile destek oldu.

Yakutiye İlçe Müftülüğüne gelen minik öğrenciler, Türkiye Diyanet Vakfı tarafından İdlib’de savaş mağduru aileler için hazırlanan “İyilik Konutları” inşaatında kullanılmak üzere kumbaralarını İlçe Müftüsü Selim Şahin’e teslim ettiler.

İlçe Müftüsü Şahın, anlamlı bağışlarından dolayı minik öğrencilere, öğretmenlerine ve minikleri bu şekilde yetiştiren ailelerine teşekkür ederek, miniklere çeşitli hediyeler takdim etti.

Kaynak: Diyanet Haber

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın