Yazı İçi Başlık Üstü Reklam Alanı

Müftülük bayram öncesi çocukları sevindirdi

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
Diyarbakır İl Müftülüğü ve Türkiye Diyanet Vakfı Diyarbakır Şubesince Kurban Bayramı öncesi ihtiyaç sahibi çocuklara bayramlık kıyafet hediye edildi.
 Müftülük bayram öncesi çocukları sevindirdi
Yazı İçi Makale Üstü Reklam Alanı

Diyarbakır İl Müftülüğü ve Türkiye Diyanet Vakfı (TDV) Diyarbakır Şubesi Kadın Kolları koordinesinde hayırsever iş insanlarının desteğiyle Kurban Bayramı öncesi yetim ve ihtiyaç sahibi çocuklara bayramlık kıyafet hediye edildi.

TDV Diyarbakır Şubesi koordinesinde temin edilen bayramlıklar, önceden belirlenen 200 yetim ve 800 ihtiyaç sahibi çocuğa ulaştırıldı.

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

Çocuklara hediye takdiminde bulunan İl Müftüsü Yavuz Selim Karabayır, “Çocuklarımızı bayram öncesi sevindirmek bizleri çok mutlu etti. Çocuklar bizim geleceğimizdir. Onları ihmal etmememiz gerekiyor. Hem maddi hem de manevi anlamda onlara destek olmamız gerekiyor. Biz Diyarbakır İl Müftülüğü ve TDV Diyarbakır Şubesi olarak her zaman yetimlerimizin, öksüzlerimizin ve yardıma muhtaç çocuklarımızın ve ailelerinin yanında olacağız. Bizim için her bir çocuğumuz fidandır. Fidanları yeşertmek ise bizlerin görevidir.” dedi.

“Kurban Bayramı” öncesi çocukları sevindirmek istediklerini belirten TDV Kadın Kolları Koordinatörü Mevlüde Karadaş ise “Hayırsever iş insanlarımıza çok teşekkür ediyoruz. Onların destekleri ile şu an yetim, öksüz ve ihtiyaç sahibi çocuklarımıza umut oluyoruz ve olmaya devam edeceğiz.” diye konuştu.

Kaynak: Diyanet Haber

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yazı İçi Benzer Yazı Altı Reklam Alanı
Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın