Yazı İçi Başlık Üstü Reklam Alanı

Kayapınar’da Mevlana Kur’an Kursu dualarla açıldı

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
Diyarbakır'ın Karapınar İlçesinde Belediyesi tarafından yapımı gerçekleştirilen Mevlana Kur’an kursu dualarla hizmete açıldı.
 Kayapınar’da Mevlana Kur’an Kursu dualarla açıldı
Yazı İçi Makale Üstü Reklam Alanı

Kayapınar İlçe Müftülüğü rehberliğinde Kayapınar Belediyesi tarafından yapımı gerçekleştirilen Mevlana Kur’an kursu düzenlenen törenle hizmete açıldı.

Açılış törenine Diyarbakır Valisi ve Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Münir Karaloğlu, İl Müftüsü Yavuz Selim Karabayır, Diyarbakır Emniyet Müdürü Şükrü Yaman, Kayapınar Kaymakamı ve Kayapınar Belediyesi Başkan Vekili Ünal Koç, kamu kurum müdürleri ile STK temsilcileri katıldı. 

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

Koronavirüs tedbirleri eşliğinde gerçekleştirilen açılış töreninde konuşan Vali Münir Karaloğlu, “Diyarbakırımıza hayırlı olsun. Mevlana Kur’an Kursumuzun açılışını gerçekleştirdik. Buradan ülkesine, milletine ve ümmete faydalı çocuklar yetişmesini temenni ediyorum. Kur’an Kursumuzun yapımında emeği geçen herkese de teşekkür ediyorum.” dedi.

İl Müftüsü Yavuz Selim Karabayır ise “Kur’an kursumuzun yapımında emeği geçen tüm yetkililere şükranlarımı arz ediyorum. Kur’an kurslarının yapımı ile gelecek nesiller adına ümit varım.” ifadelerini kullandı. 

Törenin ardından Vali Karaloğlu ve beraberindeki heyet minik öğrencilerle çeşitli hediyeler verdi. 
 

Kaynak: Diyanet Haber

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yazı İçi Benzer Yazı Altı Reklam Alanı
Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın