Yazı İçi Başlık Üstü Reklam Alanı

Diyarbakır’da il birincileri belli oldu

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
Diyarbakır’da İl Müftülüğü, Diyanet İşleri Başkanlığınca "2021 Yılı Camiler ve Din Görevlileri Haftası" etkinlikleri kapsamında din görevlileri arası yarışma seçmelerini gerçekleştirdi.
 Diyarbakır’da il birincileri belli oldu
Yazı İçi Makale Üstü Reklam Alanı

Diyanet İşleri Başkanlığınca “2021 Yılı Camiler ve Din Görevlileri Haftası” nedeniyle din görevlilerine yönelik düzenlenen “Kur’an-ı Kerim’i Güzel Okuma, Ezanı Güzel Okuma, Hafızlık ve Hutbe Okuma Yarışmaları” kapsamında il birincileri belirlenmeye devam ediyor.

Diyarbakır İl Müftülüğünce düzenlenen yarışmalarda il birincileri belli oldu.

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

Yarışmalarda dereceye giren din görevlilerini tebrik eden Diyarbakır İl Müftüsü Yavuz Selim Karabayır, “Yapılan yarışmalar din görevlilerimizin mesleki anlamda kendilerini geliştirme açısından önemli olduğuna inanıyorum. Yarışmalar vesilesiyle hocalarımızın hem özgüveni artıyor hem de görev ve sorumluluk bilinci oluşuyor.  Din Görevlilerimizin her biri gerçekten çok yeteneklidir ve çok kıymetlidir. Görev yaptığı ilçelerde başarı kaydetmiş hocalarımızdır. İnşallah bizleri bölge yarışmalarında da layıkıyla temsil edeceklerine inanıyorum. Bölge Finalinde de derece alarak Türkiye finalinde onları görmeyi umut ediyoruz. Başarılar diliyorum.” şeklinde konuştu.

Yarışmada dereceye giren din görevlileri il müftülüğünce ödüllendirildi.

Kaynak: Diyanet Haber

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yazı İçi Benzer Yazı Altı Reklam Alanı
Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın