Yazı İçi Başlık Üstü Reklam Alanı

Bismil’deki Kur’an kurslarında yarıyıl heyecanı

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
Bismil’de salgın döneminde çevrimiçi yöntemle eğitime devam eden 4-6 Yaş Grubu Kur’an Kursları yarıyıl tatiline girdi.
 Bismil’deki Kur’an kurslarında yarıyıl heyecanı
Yazı İçi Makale Üstü Reklam Alanı

Dönem boyunca uzaktan eğitim yöntemiyle sürdürülen eğitimler çerçevesinde öğrenciler, değerler eğitimiyle birlikte çeşitli oyunlar oynadı.

Yarıyıl tatiline girerken “Fatih 4-6 Yaş Kur’an Kursunda” İlçe Müftüsü Ahmet Durmuş’un da katıldığı karne töreni düzenlendi.

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

Törende ‘’Öğrencilerimiz arkadaşlarından ve öğretmenlerinden uzak kaldıkları için çok üzülmüştü’,’ diyerek sözlerine başlayan İlçe Müftüsü Ahmet Durmuş, “görüyorum ki öğretmenlerimizin özverisi, fedakarlığı ve siz bilinçli velilerimizin katkılarıyla bir eğitim öğretim yılının daha birinci yarsını bitirdik. Öğrencilerimiz uzaktan eğitimle de olsa derslerine devam noktasında ellerinden geldiği kadar bizleri yalnız bırakmadılar. Uzaktan eğitimle de olsa eğlendiler, oynadılar. Bu süreç zorlu bir süreç ve hem öğrencilerimiz hem de öğretmenlerimiz alışılmışın dışında gayret gösterdikleri için tatili de fazlasıyla hak ettiler. Remziye Hocamızın nezdinde bütün hocalarımızın başarılarının devamını diliyor, sizin nezdinizde de bütün velileri tebrik ediyorum.’’ ifadelerini kullandı.

Program öğrenciler için düzenlenen ödül töreniyle sona erdi.

Kaynak: Diyanet Haber

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yazı İçi Benzer Yazı Altı Reklam Alanı
Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın