Yazı İçi Başlık Üstü Reklam Alanı

Vekalet yoluyla kurban organizasyonu

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
Bir Hadis: Bir adam Hz. Peygamber’e (s.a.s.) “Bana öğüt ver.” dedi. O da “Kızma!” buyurdu. O kişi isteğini birkaç defa tekrarladı. Resûl-i Ekrem de her defasında “Kızma!” buyurdu. (Buhârî, Edeb, 76)
 Vekalet yoluyla kurban organizasyonu
Yazı İçi Makale Üstü Reklam Alanı

Vekalet Yoluyla Kurban Organizasyonu

Diyanet İşleri Başkanlığı ve Türkiye Diyanet Vakfı 1993 senesinden beri ülkemizde ve dünyanın dört bir yanında Vekâlet Yoluyla Kurban Organizasyonu kapsamında halkımızın emanetlerini ihtiyaç sahiplerine ulaştırmaktadır. Ülkemizden giden gönüllülerin nezaretinde İslami şartlara uygun kesilen kurbanlar vesilesiyle en uzak coğrafyalardaki Müslümanlara dahi halkımızın selamı götürülmekte, ülkemize de onların duaları ve selamları getirilmektedir. Ülkemizde ise ihtiyaç sahiplerinin yanında sığınmacı ailelere yönelik kurban kesimi de yapılmaktadır.

Afrika’dan Orta Asya’ya, Balkanlar’dan Kafkasya’ya, Uzak Doğu’dan Latin Amerika’ya kadar yayılan yardım halkasına vatandaşlarımız katılmaktadır. İyiliğin tüm dünyaya hakim olması için gayret edilmektedir.

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

1993 yılından bu yana kurulan gönül köprüsü ile bir milyondan fazla hisse kurban vatandaş, soydaş ve dindaşlarımıza ulaştırılmıştır.

Kaynak: Diyanet Haber

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yazı İçi Benzer Yazı Altı Reklam Alanı
Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın