Yazı İçi Başlık Üstü Reklam Alanı

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
Bir Ayet: Müminlerden bir kısmı Allah’a verdikleri sözü yerine getirdiler, kimileri onun yolunda can verdiler, kimileri de ecellerini bekliyorlar; (vaadlerini) asla değiştirmediler. (Ahzâb, 33/23)
 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü
Yazı İçi Makale Üstü Reklam Alanı

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü

15 Temmuz 2016 gecesinde terör örgütü FETÖ/ PDY ve yandaşlarının ülkemizin birliğine ve milli iradeye yönelik başlattıkları darbe girişimleri akim kaldı. Yıllardır din kisvesi altında ümmetin imanını, milletin imkanını sömürenler, üzerinde tüyü bitmemiş yetimin hakkı olan uçaklarla, helikopterlerle, tanklarla, zırhlı araçlarla milli iradeyi teslim almaya kalkıştı.

Bu milletin evlatları, kadını, erkeği, yaşlısı, genci başkomutanının riyasetinde devletin, vatanın, bayrağın, ezanın ne derece önemli olduğunu ve gerektiğinde bu değerler için seve seve canını verebileceğini bütün dünyaya gösterdi. İnsanımız milli iradeye sahip çıktı, hukukunu ayaklar altına almaya çalışan çapulculara ve iş birlikçilerine pabuç bırakmadı.

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

Başkanlığımız o gece milletin istikbaline ipotek koymayı amaçlayan bu ihanet şebekesine karşı teyakkuza geçti. Gecenin karanlığını camilerin ışıkları ve minarelerden okunan salalar aydınlattı. Din görevlilerimiz, milletle omuz omuza darbe girişimine karşı durarak tarihi bir sorumluluğu yerine getirdi.

Kaynak: Diyanet Haber

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yazı İçi Benzer Yazı Altı Reklam Alanı
Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın