Yazı İçi Başlık Üstü Reklam Alanı

Diyanetten, Yabancı Dil Eğitim Seferberliği

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
Yurt Dışı Uzun/Kısa Süreli Din Görevlisi Sınavı imtihanında, personel için gerekli olan eksiklikleri karşılayabilmek üzere Diyanet İşleri Başkanlığı, Uluslararası Müslüman Topluluklarla Dayanışma Vakfı (MÜSDAV) ile bir çalışma başlatmış olup, Online dil eğitimi alınmasını sağlayacaklardır.
 Diyanetten, Yabancı Dil Eğitim Seferberliği
Yazı İçi Makale Üstü Reklam Alanı

Yurt Dışı Uzun/Kısa Süreli Din Görevlisi Sınavı için en az A1 düzeyinde dil belgesi şartı aranacağına dair kurumlarımıza gönderilen 10/11/2020 tarihli “Dil Eğitimi” yazısında, dil kursu almak isteyen görevlilerimize Dış İlişkiler Genel Müdürlüğümüzün rehberlik edeceğinin ifade edildiği bilinmektedir.

Bu itibarla; Genel Müdürlüğümüz, Diyaet İşleri Başkanlığı personelinden gelen talepleri karşılamak üzere, arzu eden personele yönelik, ihtiyaç duyulan dillerde azami faydayı en uygun kaliteli ve ekonomik şartlarda sunacak şekilde Uluslararası Müslüman Topluluklarla Dayanışma Vakfı (MÜSDAV) ile bir çalışma başlatmış olup, 02/12/2020 tarihli “Online Dil Eğitimi” ile ilgili yazımız teşkilatlarımıza gönderilmiştir.

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

Gönderilen yazıların içerikleri şu şekildedir:

Diyanet İşleri Yazısı

Müsdav 1. Sayfa

Müsdav 2. Sayfa

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Online dil eğitimi almak isteyen Diyanet İşleri Başkanlığı kurum personelleri, www.musdav.org.tr adresinden müracaatlarını yapabileceklerdir.

 

 

Son başvuru tarihi 07.12.2020 Pazartesidir.

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yazı İçi Benzer Yazı Altı Reklam Alanı
Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın