Yazı İçi Başlık Üstü Reklam Alanı

Diyanet İşleri Başkanlığı, "Çevrimiçi İhtisas Konferansları" başlattı

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
Tüm dünyada etkili olan koronavirüs salgını (covid-19) sürecinde Diyanet İşleri Başkanlığı, birçok alanda faaliyetlerini çevirimiçi olarak sürdürüyor.
 Diyanet İşleri Başkanlığı, "Çevrimiçi İhtisas Konferansları" başlattı
Yazı İçi Makale Üstü Reklam Alanı

Tüm dünyada etkili olan koronavirüs salgını (covid-19) sürecinde Diyanet İşleri Başkanlığı, birçok alanda faaliyetlerini dijital ortam maarifetiyle südürüyor.

Bu kapsamda Diyanet İşleri Başkanlığı Eğitim Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından düzenlenen dini yüksek ihtisas ve hizmet içi eğitim merkezleri müdür ve eğitim görevlilerine yönelik planlanan konferanslar dizisi konuşmacı olarak Diyanet İşleri Başkanı Dr. Tayyar Altıkulaç‘ın katılımıyla başladı.

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

Geçmişte Diyanet İşleri Başkanlığının ihtisas kurslarına olan ihtiyacı ve ihtisas eğitim merkezlerinin kuruluş aşamasında yaşanan sıkıntıları paylaşan Dr. Altıkulaç, ihtisas eğitiminin tarihi sürecinden bahsetti ve ihtisas eğitimlerinin kuruluş felsefesinin korunması ve sürdürülmesi gerektiğininin altını çizdi.

Konferansta Eğitim Hizmetleri Genel Müdürü Kadir Dinç, dini yüksek ihtisas ve hizmet içi eğitim merkezlerinin yapısı ve işleyişine dair bilgilendirmede bulundu.

Konferansı daire başkanları, ihtisas ve hizmet içi eğitim merkezi müdürleri ile eğitim görevlilerinden oluşan 240 katılımcı takip etti.

Çevirim İiçi İhtisas Konferanslarının, Diyanet İşleri Başkanlığı görevlileri ve akademisyenlerden oluşan alanında uzman isimlerin katılımıyla devam edeceği bildirildi.

Kaynak: Diyanet Haber

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yazı İçi Benzer Yazı Altı Reklam Alanı
Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın