Diyanet Haber şimdi Bip ve Telegram’da

Diyanet İşleri Başkanlığı merkez, taşra ve yurt dışı teşkilatına dair haberler başta olmak üzere gönül coğrafyamızda yaşanan gelişmeleri takipçileriyle paylaşan Diyanet Haber, şimdi Bip ve Telegram'da.
 Diyanet Haber şimdi Bip ve Telegram’da

Diyanet İşleri Başkanlığı merkez, taşra ve yurt dışı teşkilatı haberleri başta olmak üzere gönül coğrafyamızda yaşanan gelişmeleri; güvenilir, tarafsız, hızlı ve ilkeli habercilik anlayışı ile takipçilerine aktaran Diyanet Haber’i, Bip ve Telegram üzerinden de takip edebilirsiniz.

Diyanet Haber; Diyanet İşleri Başkanlığı merkez, yurt içi ve yurt dışı teşkilatına dair gelişmeleri takipçileriyle paylaşmaya devam ediyor

Diyanet İşleri Başkanlığı merkez, taşra ve yurt dışı teşkilatına dair gelişmelerden takipçilerini anında haberdar eden Diyanet Haber, güvenilir habercilik anlayışı ve zengin içeriği ile sosyal medyada da ilgiyle takip ediliyor.

Dijital çağın sunuduğu bütün imkânları en iyi şekilde kullanan ve habercilik alanına kendine has üslubu ile yeni bir haber dili sunan Diyanet Haber, Diyanet İşleri Başkanlığından yapılan sınav ve duyurular başta olmak üzere merkez, taşra ve yurt dışı teşkilatına dair gelişmeleri, İslam dünyasından öne çıkan başlıkları anında takipçilerine aktarıyor.

Tüm dünyada etkisini sürdüren yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını sonrasında artık günlük yaşamın bir parçası haline gelen dijital dünyada ve sosyal medya platformlarında Diyanet Haber’e olan ilgi her geçen gün artıyor.

Diyanet Haber şimdi Bip ve Telegram’da

Sizler de Diyanet Haber’i Bip ve Telegram’dan takip edebilirsiniz.

Diyanet Haber Bip için TIKLAYINIZ>>>

Diyanet Haber Telegram için TIKLAYINIZ>>>

Kaynak: Diyanet Haber

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın